Thermal pad Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 20 x 120x 3,0 mm, TG-MP8-120-20-30-1R
 - Slika 1
Šifra: 093.600.109
EAN: 4260711990199
12 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 093.100.086
  • Hladnjak visina: 141 do 160mm
  • Ventilatori (broj): 1
  • Hladnjak (socket Intel): Da
  • Hladnjak (socket AMD): Da
Dostupan
  • Ventilatori (broj): 1
  • Hladnjak (socket Intel): Da
  • Hladnjak (socket AMD): Da
  • Hladnjak visina: 161mm i više
  • Ventilatori (broj): 2
  • Ventilatori (broj): 2
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Po narudžbi