0
Usporedba
0
Favoriti
  • Prijava
  • Mrežni kablovi (UTP, FTP, STP)

    Izbor filtera

    Ukupno proizvoda: 65

    DIGITUS DN-81226, SFP+ 10G 10m DAC, 10m

    216.100.106
    Po narudžbi
    83,69 € 630,53 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel FTP CAT5e, Solid, 300m, Roline, 21.99.0196

    216.100.098
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    251,34 € 1.893,69 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 100m CAT6, Outdoor, AWG23, NVT-CAT6-ORING307

    216.100.029
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    83,69 € 630,53 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 300m CAT5e, Solid, AWG24, Roline, 21.15.0520

    216.100.099
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    400,82 € 3.020,00 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 300m CAT5e, Solid, AWG24, Roline, 21.99.0596

    216.100.095
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    195,45 € 1.472,62 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 300m CAT6, Solid, AWG23, Roline, 21.15.0991

    216.100.087
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    363,10 € 2.735,79 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 300m CAT6, Solid, AWG24, Roline, 21.99.0995

    216.100.096
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    265,31 € 1.998,95 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 300m CAT6a, Solid, Roline, 21.99.1685

    216.100.097
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    335,16 € 2.525,26 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT5e Solid, 24AWG, NVT-CAT5E-BOX241

    216.100.009
    Dostupan
    104,78 € 789,49 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT5e, Solid, 24AWG, NVT-CAT5E-BOX239

    216.100.030
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    76,70 € 577,90 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT5e, Solid, 24AWG, NVT-CAT5E-BOX276

    216.100.044
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    74,75 € 563,17 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT5e, Stranded, 24AWG, NVT-CAT5E-BOX240

    216.100.031
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    76,70 € 577,90 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT6, Solid, 23AWG, NVT-CAT6-BOX242

    216.100.020
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    167,51 € 1.262,11 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Kabel UTP 305m CAT6, solid, NVT-CAT6-BOX365

    216.100.033
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    139,57 € 1.051,58 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-DACS+02, 10G SFP+ Direct Attach Cable

    216.100.047
    Po narudžbi
    17,46 € 131,59 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-DACS+1, 10G SFP+ Direct Attach Cable, 1m

    216.100.100
    Po narudžbi
    17,46 € 131,59 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-DACS+2, 10G SFP+ Direct Attach Cable, 2m

    216.100.104
    Po narudžbi
    19,56 € 147,38 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-DACS+5, 10G SFP+ Direct Attach Cable, 5m

    216.100.103
    Po narudžbi
    40,38 € 304,22 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-S+3327-10 - 10G SFP+ optical module

    216.100.069
    Po narudžbi
    39,82 € 300,00 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink MXL-ML-DACS+3, 10G SFP+ Direct Attach Cable

    216.100.091
    Po narudžbi
    23,61 € 177,90 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink MXL-ML-S+85D-03(LC,MM) - 10G SFP+ optical module | MM | 850nm | 300m | 2x LC connector | DDM |

    216.100.084
    Po narudžbi
    13,97 € 105,27 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Patch kabel SFTP 0.5m CAT6, Roline, 21.99.0700

    216.100.070
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    2,10 € 15,79 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Patch kabel SFTP 100m CAT6, CPV0039

    216.100.075
    Po narudžbi
    62,17 € 468,42 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Patch kabel SFTP 1m CAT6, Blue, LogiLink, CQ2036S

    216.100.083
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    4,89 € 36,85 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja