0
Usporedba
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Dodaci za preklopnike (Switch modules)

    Izbor filtera

    Ukupno proizvoda: 23

    MaxLink 1.25G SFP Optical Module (SM, LC)-3km, MXL-ML-S31D-3

    115.600.016
    Po narudžbi
    95,16 Kn 12,63 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM, ML-S+3327-20

    115.600.026
    Po narudžbi
    229,95 Kn 30,52 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-S+2733-10 - 10G, SFP+ optical module

    115.500.084
    Po narudžbi
    229,20 Kn 30,42 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-S+3327-10 - 10G SFP+ optical module

    216.100.069
    Po narudžbi
    301,38 Kn 40,00 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink ML-S85D-05 - 1.25G SFP optički modul | MM | 850nm | 550m2x LC connector | DDM, MXL-ML-S85D-05

    115.600.009
    Po narudžbi
    97,04 Kn 12,88 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MaxLink MXL-ML-S+31D-10(LC,SM) - 10G SFP+ optical module | SM | 1310nm | 10 km | 2x LC connector | DDM |

    216.100.077
    Po narudžbi
    237,94 Kn 31,58 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MikroTik S-85DLC05D, 1G (MM, LC) 550m SFP Module, MIK-S-85DLC05D

    115.600.024
    Po narudžbi
    166,59 Kn 22,11 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Mikrotik SFP modul S+RJ10, 10/100/1000M/2.5G/5G/10G, 1xRJ45

    115.600.015
    Po narudžbi
    547,23 Kn 72,63 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MikroTik SFP modul S-31DLC20D

    115.600.027
    Po narudžbi
    222,04 Kn 29,47 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    MikroTik S-RJ01, RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, MIK-S-RJ01

    117.400.034
    Po narudžbi
    261,75 Kn 34,74 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Planet Media Converter FT-802, 10/100Base-TX to Multi-Mode 100Base-X (SC connector), 2km

    115.600.020
    Po narudžbi
    325,19 Kn 43,16 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    TP-Link TL-SM311LM, Gigabit SFP modul, Multi-mod, MiniGBIC, LC sučelje, do 550/275m udaljenost

    115.600.003
    Po narudžbi
    142,78 Kn 18,95 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    TP-Link TL-SM311LS, Gigabit SFP modul, Single-mod, MiniGBIC, LC sučelje

    115.600.006
    Po narudžbi
    126,88 Kn 16,84 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti AMO-5G13 AirMax 5GHz 2x2 Mimo 13dBi Outdoor Omni Antenna for a Wi-Fi , AMO-5G13

    115.600.014
    Po narudžbi
    1.427,56 Kn 189,47 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti Networks CKG2-RM Cloud Key G2 Rack Mount Accessory, CKG2-RM

    123.100.002
    Po narudžbi
    1.070,73 Kn 142,11 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti Networks UCK-G2, UniFi Cloud Key G2, UCK-G2

    123.100.003
    Dostupan
    1.982,78 Kn 263,16 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti Networks UOC-5, Fiber Patch Cable 5m, UOC-5

    115.600.012
    Po narudžbi
    95,16 Kn 12,63 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti U Fiber UF-MM 10G, Multi-mode, 2-pack, UACC-OM-MM-10G-D-2

    115.600.019
    Po narudžbi
    396,54 Kn 52,63 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, SFP Transceiver Module, Copper RJ45, 10 Gbps, UBQ-UF-RJ45-10G

    115.600.008
    Dostupan
    650,38 Kn 86,32 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti UF-MM-1G, Networks U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, UF-MM-1G

    115.600.001
    Po narudžbi
    198,31 Kn 26,32 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti UF-RJ45-1G, SFP Transceiver Module, Copper RJ45, 10/100/1000 Mbps, UBQ-UF-RJ45-1G

    115.600.004
    Po narudžbi
    174,50 Kn 23,16 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti Unifi UCK-G2-PLUS, Controller Cloud Key, built-in battery, UCK-G2-PLUS

    123.100.004
    Po narudžbi
    2.133,47 Kn 283,16 €
    -5% za sva jednokratna plaćanja