0
Usporedba
0
Favoriti
  • Prijava
  • Dodaci za preklopnike (Switch modules)

    Ukupno proizvoda: 9

    Mikrotik SFP modul S+RJ10, 10/100/1000M/2.5G/5G/10G, 1xRJ45

    115.600.015
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    81,73 € 615,79 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Planet FT-802 media converter, 10/100Base-TX to Multi-Mode 100Base-X (SC connector), 2km

    115.600.020
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    75,30 € 567,36 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    TP-Link MC220L Gigabit SFP Media Converter

    117.400.017
    Po narudžbi
    19,42 € 146,30 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    TP-Link TL-SM311LM, Gigabit SFP modul, Multi-mod, MiniGBIC, LC sučelje, do 550/275m udaljenost

    115.600.003
    Dostupan
    18,16 € 136,84 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    TP-Link TL-SM311LS - Gigabit SFP modul, Single-mod, MiniGBIC, LC sučelje

    115.600.006
    Po narudžbi
    14,67 € 110,53 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti Networks UOC-5, Fiber Patch Cable 5m, UBQ-UOC-5

    115.600.012
    Po narudžbi
    13,83 € 104,21 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti OM-MM 10G, Multi-mode, duplex, UACC-OM-MM-10G-D-2

    115.600.019
    Po narudžbi
    61,47 € 463,17 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti UF-MM-1G, Networks U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, UBQ-UF-MM-1G

    115.600.001
    Dostupan
    25,15 € 189,48 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja

    Ubiquiti UF-RJ45-1G, SFP Transceiver Module, Copper RJ45, 10/100/1000 Mbps, UBQ-UF-RJ45-1G

    115.600.004
    Po narudžbi
    18,86 € 142,12 Kn
    -5% za sva jednokratna plaćanja