0
Komparacija
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Pasivna mrežna oprema

    Izbor filtera
    Ukupno proizvoda: 34

    Adapter Y Cat.5e, 1×RJ45(M) na 2×RJ45 F, UTP, Roline, 21.99.3045

    117.400.044
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    43,32 Kn
    38,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    APC Horizontal Cable Organizer 1U, AR8425A

    117.400.053
    Po narudžbi
    622,50 Kn
    560,25 Kn Gotovinsko plaćanje

    Asonic interni 3.1 to 3.0 USB konektor

    117.400.055
    Dostupan
    83,34 Kn
    75,01 Kn Gotovinsko plaćanje

    C-Lion rack vodilice, kit za ugradnju u ormar Innova 3, 744-A2067-00P

    117.400.001
    Po narudžbi
    510,00 Kn
    459,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    C-Lion rack vodilice, kit za ugradnju u ormar Innova RT 6-10k

    117.400.058
    Po narudžbi
    698,89 Kn
    629,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Kanalica 50x100

    117.400.004
    Dostupan
    56,49 Kn
    50,84 Kn Gotovinsko plaćanje

    Kliješta za krimpanje RJ45/RJ12/ RJ11 modular plugs, Intellinet 211048

    117.400.026
    Dostupan
    77,78 Kn
    70,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Konektor RJ11

    117.400.025
    Dostupan
    1,10 Kn
    0,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m

    117.400.054
    Po narudžbi
    361,10 Kn
    324,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    MikroTik Power Adapter 12V 1A, MIK-GM-1210

    117.400.032
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    46,66 Kn
    41,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Mikrotik RB-GPOE, Gigabit PoE injector, LED

    117.400.063
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    50,00 Kn
    45,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    MikroTik S-RJ01, RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

    117.400.034
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    225,55 Kn
    203,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" 16Um, Tecnosteel CompactNet 600 zidni ormar

    117.400.047
    Po narudžbi
    1.738,89 Kn
    1.565,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" CompactNet 600 zidni ormar 13U

    117.400.060
    Po narudžbi
    1.522,22 Kn
    1.370,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" Tecnosteel CompactNet 500 zidni ormar 7U - 600×520×387mm, RAL7035 svijetlo sivi (FP5007)

    117.400.065
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    1.166,66 Kn
    1.049,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" Tecnosteel Tecno 300 zidni 6U - 600×320×387mm (F3006)

    117.400.067
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    668,11 Kn
    601,30 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC 50/125µm OM4, 1.0m, ljubičasti , 21.99.8751

    117.400.066
    Po narudžbi
    48,88 Kn
    43,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC, Multimode (50/125µ), Duplex, OM4, 1m Fibre optic,OM41-1L

    117.400.046
    Po narudžbi
    52,20 Kn
    46,98 Kn Gotovinsko plaćanje

    Planet Ethernet Injector POE 163

    117.400.027
    Dostupan
    276,66 Kn
    248,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Polica 19" 1U/300mm, 90kg max, NaviaTec Fixed shelf depth, 485 x 300 beige,NVT-SH-4830G

    117.400.048
    Po narudžbi
    80,00 Kn
    72,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Polica 19" 1U/300mm, 90kg max, NaviaTec Fixed shelf depth, 485 x 720 NVT-SH-4872B

    117.400.057
    Po narudžbi
    198,89 Kn
    179,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Polica 19" 1U/350mm, Triton, dubina 350mm, 50kg maksimalna nosivost, RAB-UP-350-A4, crn

    117.400.012
    Po narudžbi
    147,77 Kn
    132,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Polica 19" 1U/650mm, Triton, 80kg nosivost, RAB-UP-650-A4, crna

    117.400.052
    Po narudžbi
    220,00 Kn
    198,00 Kn Gotovinsko plaćanje
    VSC Pro+ Internet Shop   Otvorite Internet Trgovinu
    Mathema d.o.o.