0
Usporedba
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Mrežni kablovi

    Izbor filtera

    Ukupno proizvoda: 70

    Digitus DK-2931-02, LC-ST SM Duplex Fiber Optic Patch Cord, 2m

    216.300.017
    Dostupan
    118,61 Kn
    106,75 Kn Jednokratno plaćanje

    DIGITUS Keystone Jack Cat6a RJ45 -> LSA neoklopljeni, DN-93603

    216.500.014
    Po narudžbi
    25,55 Kn
    23,00 Kn Jednokratno plaćanje

    DIGITUS Keystone Jack Cat6a RJ45 -> LSA oklopljeni 500MHz, DN-93617

    216.500.013
    Po narudžbi
    50,00 Kn
    45,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel serijski null modem 1.8, Sub D-jack 9 pin to Sub D-jack 9 pin, TRN-C26-L

    216.400.001
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    17,78 Kn
    16,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel serijski null modem 3m

    216.400.002
    Dostupan
    33,88 Kn
    30,49 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel telefonski 15m, Roline, 11.04.1915

    216.500.012
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    55,54 Kn
    49,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel UTP 305m CAT5 stranded, 24 AWG, Gray, NVT-CAT5E-BOX240

    216.100.031
    Dostupan
    498,89 Kn
    449,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel UTP 305m CAT6, solid

    216.100.033
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    776,66 Kn
    698,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Kabel UTP CAT7, gipki, 100m, NVT-CAT7-RING350

    216.100.074
    Dostupan
    598,89 Kn
    539,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ45

    216.500.001
    Dostupan
    1,66 Kn
    1,49 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ45 oklopljen

    216.500.005
    Dostupan
    2,76 Kn
    2,48 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ45 oklopljen, Roline STP, Cat.6/Class E (10 kom./pak.) 21.17.3063

    216.500.023
    Dostupan
    43,32 Kn
    38,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ45, Cat6, Transmedia Western 8/8-plug

    216.500.011
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    1,66 Kn
    1,49 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ45, Cat6, Vention 8/8-plug

    216.500.025
    Dostupan
    1,66 Kn
    1,49 Kn Jednokratno plaćanje

    Konektor RJ50

    216.500.015
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    5,00 Kn
    4,50 Kn Jednokratno plaćanje

    Masterlan self-tapping keystone UTP Cat.5e, LY-KJ5-17, white, rear terminal block

    216.500.021
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    12,21 Kn
    10,99 Kn Jednokratno plaćanje

    MaxLink ML-DACS+02, 10G SFP+ Direct Attach Cable

    216.100.047
    Po narudžbi
    138,89 Kn
    125,00 Kn Jednokratno plaćanje

    MaxLink ML-S+3327-10 - 10G SFP+ optical module

    216.100.069
    Po narudžbi
    316,66 Kn
    284,99 Kn Jednokratno plaćanje

    NaviaTec PVC Boot for Western 8/8-plug black 10pc, NVT-SR-209

    216.500.022
    Po narudžbi
    16,66 Kn
    14,99 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15091, LC/UPC-SC/UPC, Singlemode 9/125, G.657.A2 | Duplex | LSZH | 2mm | 1m

    216.300.016
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    77,78 Kn
    70,00 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15092, LC/UPC-SC/UPC, Singlemode 9/125, G.657A2

    216.300.014
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    81,10 Kn
    72,99 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15115, LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.657A2, 3mm, LSZH, Duplex, 1m, White

    216.300.015
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    42,21 Kn
    37,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel S/FTP 50m CAT6

    216.100.068
    Dostupan
    375,00 Kn
    337,50 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel Cat 8.1 SFTP 1m, TRN-TI28-1L

    216.500.017
    Po narudžbi
    66,66 Kn
    59,99 Kn Jednokratno plaćanje
    VSC Pro+ Internet Trgovina   Internet prodaja
    Mathema d.o.o.