0
Komparacija
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Ormari i oprema

    Izbor filtera
    Ukupno proizvoda: 42

    Adapter Y Cat.5e, 1×RJ45(M) na 2×RJ45 F, UTP, Roline, 21.99.3045

    117.400.044
    Dostupan
    43,32 Kn
    38,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    APC Horizontal Cable Organizer 1U, AR8425A

    117.400.053
    Po narudžbi
    622,50 Kn
    560,25 Kn Gotovinsko plaćanje

    Asonic interni 3.1 to 3.0 USB konektor

    117.400.055
    Dostupan
    83,34 Kn
    75,01 Kn Gotovinsko plaćanje

    C-Lion rack vodilice, kit za ugradnju u ormar Innova 3,Spring2-3k

    117.400.001
    Po narudžbi
    508,89 Kn
    458,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    C-Lion rack vodilice, kit za ugradnju u ormar Innova RT 6-10k

    117.400.058
    Po narudžbi
    698,89 Kn
    629,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    INTELLINET 19" Blank Panel, 1U, Grey

    117.100.005
    Dostupan
    27,77 Kn
    25,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    INTELLINET Cat5/6 Tooless RJ 45 Modular Plug 790482

    117.100.006
    Dostupan
    22,23 Kn
    20,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Kanalica 50x100

    117.400.004
    Dostupan
    56,49 Kn
    50,84 Kn Gotovinsko plaćanje

    Kliješta za krimpanje RJ45/RJ12/ RJ11 modular plugs, Intellinet 211048

    117.400.026
    Dostupan
    77,78 Kn
    70,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Konektor RJ11

    117.400.025
    Dostupan
    1,10 Kn
    0,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m

    117.400.054
    Po narudžbi
    361,10 Kn
    324,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    MikroTik Power Adapter 12V 1A, MIK-GM-1210

    117.400.032
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    51,11 Kn
    46,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    MikroTik S-RJ01, RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

    117.400.034
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    225,55 Kn
    203,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec CABMNGT-1U5B, 1U plastic cable management with 5 rings

    117.200.012
    Po narudžbi
    48,75 Kn
    43,88 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec CAT6-SPP275, 24 Port Patch Panel

    117.200.006
    Dostupan
    276,67 Kn
    249,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec FCAB42U-8010B, 42U Cabinet, 800w/1000d/2000h

    117.200.010
    Po narudžbi
    5.499,90 Kn
    4.949,91 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec NVT-FCAB42U-6010B , 42U Cabinet, 600w/1000d/2000h

    117.200.013
    Po narudžbi
    4.199,51 Kn
    3.779,56 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec PNL1U-373B, 19" 1U Blank 24 open slot Patch Panel cat6

    117.200.011
    Po narudžbi
    93,32 Kn
    83,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Naviatec produžna letvica za ormar 4xSchuko + 2x IEC C13

    117.200.002
    Po narudžbi
    166,66 Kn
    149,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    NaviaTec Wall Cabinet 540x450 9U Single

    117.200.008
    Po narudžbi
    443,33 Kn
    399,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" 16Um, Tecnosteel CompactNet 600 zidni ormar

    117.400.047
    Po narudžbi
    1.738,89 Kn
    1.565,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Ormar 19" CompactNet 600 zidni ormar 13U

    117.400.060
    Po narudžbi
    1.522,22 Kn
    1.370,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM2 1m Fibre optic

    117.400.029
    Po narudžbi
    53,33 Kn
    48,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC, Multimode (50/125µ), Duplex, OM4, 1m Fibre optic,OM41-1L

    117.400.046
    Po narudžbi
    52,20 Kn
    46,98 Kn Gotovinsko plaćanje
    VSC Pro+ Internet Prodaja   Otvorite Web trgovinu
    Mathema d.o.o.