0
Usporedba
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Optički kablovi

    Ukupno proizvoda: 10

    Digitus DK-2931-02, LC-ST SM Duplex Fiber Optic Patch Cord, 2m

    216.300.017
    Dostupan
    118,61 Kn
    106,75 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15091, LC/UPC-SC/UPC, Singlemode 9/125, G.657.A2 | Duplex | LSZH | 2mm | 1m

    216.300.016
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    77,78 Kn
    70,00 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15092, LC/UPC-SC/UPC, Singlemode 9/125, G.657A2

    216.300.014
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    81,10 Kn
    72,99 Kn Jednokratno plaćanje

    NFO Patch cord, PCDSM-15115, LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.657A2, 3mm, LSZH, Duplex, 1m, White

    216.300.015
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    42,21 Kn
    37,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 10m Fibre optic

    216.300.005
    Po narudžbi
    98,89 Kn
    89,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

    216.300.002
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    76,66 Kn
    68,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 3m Fibre optic , TRN-OM41-3L

    216.300.006
    Po narudžbi
    76,66 Kn
    68,99 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel LC-SC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

    216.300.007
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    54,44 Kn
    49,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 1m, PCDSM-15070

    216.300.008
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    47,78 Kn
    43,00 Kn Jednokratno plaćanje

    Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 2m, PCDSM-15075

    216.300.009
    Po narudžbi
    60,27 Kn
    54,24 Kn Jednokratno plaćanje
    VSC Pro+ Internet Prodaja   Online prodaja
    Mathema d.o.o.