Tesla 27MC635SF, 27", FHD, IPS, 75Hz, HDMI - Slika 1
Tesla 27MC635SF, 27", FHD, IPS, 75Hz, HDMI - Slika 2
Tesla 27MC635SF, 27", FHD, IPS, 75Hz, HDMI - Slika 3
tesla-27mc635sf-27-fhd-ips-75hz-hdmi-70619-052900067.webp
tesla-27mc635sf-27-fhd-ips-75hz-hdmi-70805-052900067.webp
tesla-27mc635sf-27-fhd-ips-75hz-hdmi-70514-052900067.webp
Šifra: 052.900.067
EAN: 8606031242536
Tesla 27MC635SF, 27", FHD, IPS, 75Hz, HDMI
Brand: Tesla
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 75 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Šifra: 052.300.121
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Po narudžbi 1 - 2 radna dana
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
Dostupan
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 43"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Up-sell
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 16"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 23.8"
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
  • Ekran (refresh rate): 75 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 24"
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Po narudžbi
  • Ekran (veličina u inchima): 15.6"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz