CyberPower VP1200EILCD, 1200V/720W, C14 - Slika 1
CyberPower VP1200EILCD, 1200V/720W, C14 - Slika 2
cyberpower-vp1200eilcd-1200v720w-c14-85290-101300311.webp
cyberpower-vp1200eilcd-1200v720w-c14-85029-101300311.webp
Šifra: 101.300.311
EAN: 4712856274905
CyberPower VP1200EILCD, 1200V/720W, C14
Jamstvo 24 mjeseca
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 101.100.321
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Gold
  • Napajanje (snaga): 850W
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 400 W/650 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization, 50/60 Hz +/- 1 Hz Unsynchronized Other output voltages 220 V Topology Support Signal t
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 520 W/850 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization Other output voltages 220 V Topology Support Signal type Stepwise approximation of a si
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
Specification Main input voltage 230 V Rated power, W 720 W Rated power in VA 1200 VA type of product or component Uninterruptible Power Supply (UPS) type of output connection 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 splash Cable length 1.52 m The number of fil
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...286 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I
Up-sell
  • Napajanje (snaga): 1200W
Specification Vrijeme rada za opterećenje 540W 2min 29s Maks. upotrijebljeni kapacitet 100 % Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Tip ulaznog priključka IEC 60320 C13 Maksimalna ulazna jakost struje 10 A Kapacitet uklopne struje 10 A Granice ulaznog na
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Tip ulaznog priključka IEC 60320 C13 Cos phi 0,54 Granice ulaznog napona 140...300 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 5 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza Nazivna snaga u W 1200 W N
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Tip ulaznog priključka Schuko CEE 7/7P Cos phi 0,54 Granice ulaznog napona 140...300 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 5 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza Nazivna snaga u W 1200 W
SALE -5% OFF
Napajanje Corsair 1200W HX1200i, Black, 2025, Full modular, 80 PLUS Platinum, ATX 3.1, CP-9020307-EU
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Platinum
  • Napajanje (snaga): 1200W
  • Napajanje (snaga): 1000W