ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 1
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 2
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 3
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 4
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 5
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 6
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 7
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371 - Slika 8
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-29828-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-45547-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-38271-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-45702-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-81338-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-39089-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-81610-051300099.webp
asus-rog-strix-oled-xg32ucwg-32-dual-frame-4kfhd-woled-165hz-38310-051300099.webp
Šifra: 051.300.099
EAN: 4711636007139
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 32", Dual-Frame, 4K/FHD, WOLED, 165Hz/330Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 15W, 90LM0BX0-B01371
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 31.5"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Panel vrsta: WOLED
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 24.1"
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: TN
  • Ekran (refresh rate): 610Hz
  • Ekran (refresh rate): 500Hz
Po narudžbi
  • Ekran (veličina u inchima): 26.5"
  • Panel vrsta: WOLED
  • Ekran (refresh rate): U obradi
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 48,8''
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
Best Buy
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz