ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971 - Slika 1
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971 - Slika 2
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971 - Slika 3
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971 - Slika 4
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971 - Slika 5
asus-rog-strix-oled-xg27aqdpg-27-qhd-qd-oled-500hz-2xhdmi-dp-13031-051300096.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqdpg-27-qhd-qd-oled-500hz-2xhdmi-dp-13929-051300096.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqdpg-27-qhd-qd-oled-500hz-2xhdmi-dp-31287-051300096.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqdpg-27-qhd-qd-oled-500hz-2xhdmi-dp-32113-051300096.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqdpg-27-qhd-qd-oled-500hz-2xhdmi-dp-33121-051300096.webp
Šifra: 051.300.096
EAN: 4711636032605
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG, 27", QHD, QD-OLED, 500Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0C50-B01971
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 500Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi
  • Ekran (veličina u inchima): 26.5"
  • Panel vrsta: WOLED
  • Ekran (refresh rate): U obradi
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Panel vrsta: WOLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 48,8''
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
Best Buy
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 160 Hz