ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG, 27", QHD, Tandem OLED, 280Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0BZ0-B01171 - Slika 1
ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG, 27", QHD, Tandem OLED, 280Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0BZ0-B01171 - Slika 2
ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG, 27", QHD, Tandem OLED, 280Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0BZ0-B01171 - Slika 3
ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG, 27", QHD, Tandem OLED, 280Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0BZ0-B01171 - Slika 4
asus-rog-strix-oled-xg27aqwmg-27-qhd-tandem-oled-280hz-2xhdm-50455-051300104.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqwmg-27-qhd-tandem-oled-280hz-2xhdm-31642-051300104.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqwmg-27-qhd-tandem-oled-280hz-2xhdm-48534-051300104.webp
asus-rog-strix-oled-xg27aqwmg-27-qhd-tandem-oled-280hz-2xhdm-48564-051300104.webp
Šifra: 051.300.104
EAN: 4711636168991
ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG, 27", QHD, Tandem OLED, 280Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0BZ0-B01171
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 280 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Novo
BenQ Mobiuz EX271U, 27", UHD, IPS, 165Hz, 3xHDMI, DP, USB-Hub, USB-C, PD65W
Po narudžbi
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 26.5"
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 31.5"
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (refresh rate): 500Hz
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz