ASUS ROG Pelta Wireless, Bluetooth, headset, bijele, 90YH0410-BHUA10 - Slika 1
ASUS ROG Pelta Wireless, Bluetooth, headset, bijele, 90YH0410-BHUA10 - Slika 2
ASUS ROG Pelta Wireless, Bluetooth, headset, bijele, 90YH0410-BHUA10 - Slika 3
asus-rog-pelta-wireless-bluetooth-headset-bijele-90yh0410-bh-45943-077100031.webp
asus-rog-pelta-wireless-bluetooth-headset-bijele-90yh0410-bh-45816-077100031.webp
Šifra: 077.100.031
EAN: 4711636069724
ASUS ROG Pelta Wireless, Bluetooth, headset, bijele, 90YH0410-BHUA10
Brand: ASUS
Jamstvo 24 mjeseca
SALE -15% OFF
Cijena:Akcijska cijena:
Akcija traje do: 31.05.2026.
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 077.400.010
Logitech H110, Frekvencijski raspon 50 Hz to 15 kHz, Frekvencijski raspon mikrofona 100 Hz to 10 kHz, Osjetljivost mikrofona 44 dBV/Pa +/-3 dB dB, Kabel 2 m
Design Headphones (Over-Ear) Type headband Principle closed Microphone microphone Interface USB, jack plug (3.5mm) Frequency range 20Hz-20kHz Impedance 39? Sensitivity 107dB driver 50mm Cable 2m, one-sided Weight 259g Colour black, blue Special feat
G PRO X Sučelje USB Karakteristike slušalica Magnet: neodimium Zvučna jedinica Hybrid mesh PRO-G 50 mm Frekvencijski raspon slušalica 20 Hz - 20 KHz Duljina audio kabela PC kabel: 2 m Mobile kabel: 1,5 m PC splitter: 120 mm Impedancija 35 ohm Osjetl
Up-sell
SALE -15% OFF
ASUS ROG Pelta Wireless, Bluetooth, headset, crne, 90YH0410-BHUA00
Design Headphones (Over-Ear) Type headband Principle closed Microphone microphone (extendible) Interface digital radio (15m range), USB, jack plug (3.5mm) Operating time 8h (active) Frequency range 20Hz-20kHz Impedance 39 Ohm Sensitivity 93dB driver
Po narudžbi
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Device type Headphones Headphones type On-ear Wireless connection Yes Connection USB-A and Bluetooth Control pad Yes Microphone Yes Details Battery autonomy 70 h Driver diameter 50 mm Frequency response 12 Hz – 28 kHz Sensitivity 100 dBSPL / mW @ 1 k