ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 1
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 2
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 3
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 4
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 5
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 6
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370 - Slika 7
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-25033-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-22450-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-50678-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-22163-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-24541-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-27269-052400033.webp
asus-proart-pa34vcnv-341-uwqhd-ips-60hz-2xhdmi-dp-usb-hub-us-50905-052400033.webp
Šifra: 052.400.033
EAN: 4711387206393
ASUS ProArt PA34VCNV, 34.1", UWQHD, IPS, 60Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, PD 96W, RJ45, zvučnici, zakrivljeni 3800R, 90LM04A0-B02370
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 052.300.121
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Po narudžbi 1 - 2 radna dana
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
Dostupan
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 43"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Up-sell
Novo
Lenovo ThinkVision P27u-20, 27", UHD, IPS, 2xHDMI, DP, USB Hub, USB-C, Thunderbolt, RJ45, zvučnici, 62CBRAT6EU
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Novo
BenQ MA270U, 27", UHD, IPS, HDMI, USB-Hub, USB-C, PD90W, zvučnici
Po narudžbi
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Lenovo ThinkVision T32UD-40, 31.5", UHD, IPS, HDMI, DP, USB-Hub, USB-C, PD 100W, RJ45, 64B0GAT1EU
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 31.5"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 17.3"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Best Buy
luda-cijena-q42024-v2_35.png
DELL S3225QC Plus, 32", 4K, QD-OLED, 120Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 90W, zvučnici
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
BenQ RD280U, 28.2", UHD+, IPS, HDMI, DP, USB-Hub, USB-C, PD90W, zvučnici
Po narudžbi
  • Ekran (veličina u inchima): 28.2"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz