AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 1
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 2
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 3
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 4
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 5
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 6
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 7
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici - Slika 8
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-59548-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-59169-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-63768-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-64372-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-63962-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-64744-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-65203-052100067.webp
aoc-q27b3cf2-27-qhd-ips-100hz-hdmi-usb-hub-usb-c-pd-65w-zvuc-61552-052100067.webp
Šifra: 052.100.067
EAN: 4038986181464
AOC Q27B3CF2 27", QHD, IPS, 100Hz, HDMI, USB Hub, USB-C, PD 65W, zvučnici
Brand: AOC
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Šifra: 052.300.121
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Po narudžbi 1 - 2 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
Dostupan
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 43"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
Up-sell
Novo
Lenovo ThinkVision T27i-40, 27", FHD, IPS, 120Hz, HDMI, DP, VGA, USB Hub, USB-C, 64A5MAT6EU
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 15.6"
  • Panel vrsta: Touch panel
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (refresh rate): 100 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 14"
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (refresh rate): 60 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 24"
  • Ekran (refresh rate): 75 Hz