USB 32GB Sandisk Ultra, USB-A 3.0, plavi, SDCZ48-032G-U46B - Slika 1
USB 32GB Sandisk Ultra, USB-A 3.0, plavi, SDCZ48-032G-U46B - Slika 2
usb-32gb-sandisk-ultra-usb-a-30-plavi-sdcz48-032g-u46b-87074-132200180.webp
usb-32gb-sandisk-ultra-usb-a-30-plavi-sdcz48-032g-u46b-40475-132200180.webp
Šifra: 132.200.180
EAN: 619659157920
USB 32GB Sandisk Ultra, USB-A 3.0, plavi, SDCZ48-032G-U46B
Brand: Sandisk
Jamstvo 60 mjeseci
Vrijeme isporuke: Na upit
Šifra: 132.200.249
Specs Capacities 128GB Interface USB Type-A Standard/Speed1 USB 3.2 Gen 1 speeds 220MB/s read, 100MB/s write Dimensions 39mm x 12.2mm x 4.6mm Weight 5g Operating temperature 0°C~60°C Storage temperature -20°C~85°C Compatible with Windows® 11, macOS®