Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 1
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 2
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 3
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 4
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 5
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 6
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 7
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00 - Slika 8
tipkovnica-asus-tuf-gaming-k1-membrane-uk-layout-90mp01x0-bk-22997-073950009.webp
tipkovnica-asus-tuf-gaming-k1-membrane-uk-layout-90mp01x0-bk-59371-073950009.webp
Šifra: 073.950.009
EAN: 4718017625364
Tipkovnica ASUS TUF Gaming K1, Membrane, UK layout, 90MP01X0-BKEA00
Brand: ASUS
Jamstvo 24 mjeseca
Novo
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Tipkovnica DELL KB216 USB 2.0, Black, Retail, HR slova • Tehnologija: žična • Sučelje: USB 2.0 • Dodatne tipke: - volume, mute, play/pause, backward, forward • Dimenzije: 442 x 127 x 244mm • Težina: 503g
Logitech K270 bežična tipkovnica ima sve što vam je potrebno: naprednu bežičnu vezu na 2,4 GHz, domet od 10 metara i trajanje baterije od 2 godine. Dodatnu prednost donosi joj otpornost na prolijevanje. TEHNIČKE SPECIFIKACIJE raspored znakova: hrvat
Number of Keys: 77 (75%) Number of Multimedia Keys: 12 Body Material: ABS Keycap Material: ABS Layout: ANSI Polling Rate 1000 Hz (2.4 GHz & wired) / 90 Hz (Bluetooth) Backlight: Non-Backlit NKRO Support: No Battery: 800 mAh rechargeable li-polymer ba
Model: X2-C3 (smeđi switchevi) + miš M55 Lemokey X2 je žičana mehanička tipkovnica s punim rasporedom (100%) i vrhunskim značajkama poput podrške za QMK, frekvencije osvježavanja od 1000 Hz, konstrukcije s gumenim nosačima i tipkama s propusnim svjet
Broj tipki: 109 (100%) Broj multimedijskih tipki: 17 Materijal okvira: ABS Materijal tipki: ABS Raspored: ISO (UK) Frekvencija odaziva: 1000 Hz (2,4 GHz i žičano) / 90 Hz (Bluetooth) Pozadinsko osvjetljenje: Bez pozadinskog osvjetljenja Baterija: Pun