Synology E10G18-T1 10Gbit Network adapter PCIe 3.0 x4 - Slika 1
Šifra: 114.100.063
EAN: 4711174723102
Synology E10G18-T1 10Gbit Network adapter PCIe 3.0 x4
Brand: Synology
Jamstvo 36 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Maksimalna količina za naručivanje ovog proizvoda je: 1 Kom
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 114.100.116
Type HDD shape factor 3.5" Capacity 4TB Interface SATA 6Gb/s Speed 5400rpm Important For use within a RAID array, do not combine hard drives with different recording methods (CMR, SMR). When using hard disks with SMR in a RAID array, make sure that t
Dostupan
Hardware Specs CPU: Intel® Celeron® J1900 4-core/4-thread processor, burst up to 2.42 GHz CPU Architecture: 64-bit x86 Graphic Processors: Intel® HD Graphics Floating Point Unit: Yes Hardware-accelerated Transcoding: Yes System Memory: 2 GB SODIMM DD
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Hardware Specifications CPU CPU Model Realtek RTD1619B CPU Architecture ARM64 64-bit CPU Frequency Quad-Core 1.7GHz Memory Memory 1GB DDR4 Memory Expandable up to not expandable Flash Memory 8GB eMMC Storage Drive Bays 2 Compatible Drive Type 3.5" SA
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Hardware Specs CPU: ARM 4-core Cortex-A55 1.8GHz processor CPU Architecture: 64-bit ARM Floating Point Unit: Yes Encryption Engine: Yes Hardware-accelerated Transcoding: Yes Neural Processing Unit (NPU): Yes System Memory: 2 GB on board (non-expandab