Razer Headset Blackshark V3 Wireless, Black, RZ04-05410100-R3M1 - Slika 1
Šifra: 077.600.052
EAN: 8887910061275
Razer Headset Blackshark V3 Wireless, Black, RZ04-05410100-R3M1
Brand: Razer
Jamstvo 24 mjeseca
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Šifra: 077.400.010
Logitech H110, Frekvencijski raspon 50 Hz to 15 kHz, Frekvencijski raspon mikrofona 100 Hz to 10 kHz, Osjetljivost mikrofona 44 dBV/Pa +/-3 dB dB, Kabel 2 m
Design Headphones (Over-Ear) Type headband Principle closed Microphone microphone Interface USB, jack plug (3.5mm) Frequency range 20Hz-20kHz Impedance 39? Sensitivity 107dB driver 50mm Cable 2m, one-sided Weight 259g Colour black, blue Special feat
G PRO X Sučelje USB Karakteristike slušalica Magnet: neodimium Zvučna jedinica Hybrid mesh PRO-G 50 mm Frekvencijski raspon slušalica 20 Hz - 20 KHz Duljina audio kabela PC kabel: 2 m Mobile kabel: 1,5 m PC splitter: 120 mm Impedancija 35 ohm Osjetl
Up-sell
Po narudžbi
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Headphone Interface N/A Audio Compatibility PC, PS5, PS4 Headphone Frequency Response 20Hz - 20 kHz Headphone Battery Life Up to 24 hours Headphone Sensitivity 114dB (+/-3dB) Headphone Wireless Range Up to 50ft Headphone Type Wireless Headphone Drive
Po narudžbi 2 - 5 radna dana