Razer Headset BlackShark V2 X 7.1, Black, RZ04-03240100-R3M1 - Slika 1
Šifra: 077.600.038
EAN: 8886419378396
Razer Headset BlackShark V2 X 7.1, Black, RZ04-03240100-R3M1
Brand: Razer
12 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 077.400.010
Logitech H110, Frekvencijski raspon 50 Hz to 15 kHz, Frekvencijski raspon mikrofona 100 Hz to 10 kHz, Osjetljivost mikrofona 44 dBV/Pa +/-3 dB dB, Kabel 2 m
Design Headphones (Over-Ear) Type headband Principle closed Microphone microphone Interface USB, jack plug (3.5mm) Frequency range 20Hz-20kHz Impedance 39? Sensitivity 107dB driver 50mm Cable 2m, one-sided Weight 259g Colour black, blue Special feat
G PRO X Sučelje USB Karakteristike slušalica Magnet: neodimium Zvučna jedinica Hybrid mesh PRO-G 50 mm Frekvencijski raspon slušalica 20 Hz - 20 KHz Duljina audio kabela PC kabel: 2 m Mobile kabel: 1,5 m PC splitter: 120 mm Impedancija 35 ohm Osjetl
Design Headphones (On-Ear) Type headband microphone microphone arm connector USB Wireless no cable 1.2m, one-sided, cable extension (0.9m) Control 4-button remote control, volume control, Mute-Button Frequency range 150Hz-7kHz (headphones), 100Hz-10k
Specifications Wearing Style Over-ear Product Type Wireless Connectivity Bluetooth 5.0, 3.5 mm Stereo Input Operating Temperature 0–45°C Recommended Usage Movie & Music Dimensions 160 x 80 x 205 mm / 6.30 x 3.14 x 8 inches Weight 273g / 9.63 oz Cable