Ramica 3.5 na 2.5, Kingston, SNA-BR2/35 - Slika 1
Ramica 3.5 na 2.5, Kingston, SNA-BR2/35 - Slika 2
ramica-35-na-25-kingston-sna-br235-21642-098800014.webp
ramica-35-na-25-kingston-sna-br235-22087-098800014.webp
Šifra: 098.800.014
EAN: 740617220551
Ramica 3.5 na 2.5, Kingston, SNA-BR2/35
Brand: Kingston
1 mjesec
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 100.600.144
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator RPM: 1800RPM
  • Ventilator PWM: Ne
Dostupan
  • Ventilator (veličina): Nema
  • Ventilator RPM: Nema
  • Ventilator PWM: Da
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator RPM: 1500RPM
  • Ventilator PWM: Da
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Form factor: ATX
  • Kućište (Cooler visina): do 170mm
  • Kućište (grafička dužina): do 350mm
Up-sell
Ramica 5.25" na 3.5" MF-520M/A
  • Ventilator (veličina): 90mm
  • Ventilator PWM: Ne
Po narudžbi
Features: Mount a 2.5 inch HDD/SSD into a 3.5 inch enclosure or pc slot For any 2.5 inch HDD/SSD Solid aluminium bracket Screws included Dimension (WxHxD: 100 x 10 x 100 mm Weigth: 60g Color: black
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ventilator (veličina): 120mm
Po narudžbi
  • Ventilator (veličina): 92mm
Type mounting frame Height 1x 3.5" Supported form factors 2x 2.5"