Philips Evnia 27M2N3201A, 27", FHD, IPS, 180Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, bijeli - Slika 1
Philips Evnia 27M2N3201A, 27", FHD, IPS, 180Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, bijeli - Slika 2
Philips Evnia 27M2N3201A, 27", FHD, IPS, 180Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, bijeli - Slika 3
Philips Evnia 27M2N3201A, 27", FHD, IPS, 180Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, bijeli - Slika 4
philips-evnia-27m2n3201a-27-fhd-ips-180hz-2xhdmi-dp-zvucnici-90120-052900080.webp
philips-evnia-27m2n3201a-27-fhd-ips-180hz-2xhdmi-dp-zvucnici-87357-052900080.webp
philips-evnia-27m2n3201a-27-fhd-ips-180hz-2xhdmi-dp-zvucnici-86919-052900080.webp
philips-evnia-27m2n3201a-27-fhd-ips-180hz-2xhdmi-dp-zvucnici-87046-052900080.webp
Šifra: 052.900.080
EAN: 8721038001693
Philips Evnia 27M2N3201A, 27", FHD, IPS, 180Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, bijeli
Brand: Philips
Jamstvo 24 mjeseca
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 051.500.064
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 280 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 24.5"
  • Ekran (refresh rate): 300 Hz
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 280 Hz
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz