Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 1
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 2
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 3
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 4
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 5
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS - Slika 6
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-2373-101100438.webp
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-75676-101100438.webp
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-81329-101100438.webp
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-86448-101100438.webp
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-89781-101100438.webp
napajanje-white-shark-500w-gpsu-w500f-captain-3-rgb-80-plus-95377-101100438.webp
Šifra: 101.100.438
EAN: 3858894507276
Napajanje White Shark 500W GPSU-W500F CAPTAIN-3 RGB, 80 PLUS
Brand: White Shark
Jamstvo 24 mjeseca
Izdvojene karakteristike
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS
  • Napajanje (snaga): 500W
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 101.100.321
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Gold
  • Napajanje (snaga): 850W
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 400 W/650 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization, 50/60 Hz +/- 1 Hz Unsynchronized Other output voltages 220 V Topology Support Signal t
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 520 W/850 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization Other output voltages 220 V Topology Support Signal type Stepwise approximation of a si
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
Specification Main input voltage 230 V Rated power, W 720 W Rated power in VA 1200 VA type of product or component Uninterruptible Power Supply (UPS) type of output connection 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 splash Cable length 1.52 m The number of fil
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...286 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I
Up-sell
  • Napajanje (certifikat): Nema
  • Napajanje (snaga): 500W
  • Napajanje (certifikat): Nema
  • Napajanje (snaga): 600W
  • Napajanje (snaga): 500W
  • Napajanje (certifikat): 85 PLUS Bronze
  • Napajanje (snaga): 600W
Specifications - Capacity: 18Ah - Voltage: 12V - Warranty: 24 months - Type: VRLA AGM - Product code: AGM09 - Manufacturer: Green Cell - Size: 181 x 77 x 167(167) mm - Weight: 5.3kg
  • Napajanje (snaga): 600W