Napajanje Seasonic 850W G12 GM 850, Partially modular, 80 PLUS Gold, G12-GM-850 - Slika 1
Napajanje Seasonic 850W G12 GM 850, Partially modular, 80 PLUS Gold, G12-GM-850 - Slika 2
napajanje-seasonic-850w-g12-gm-850-partially-modular-80-plus-99761-101100356.webp
napajanje-seasonic-850w-g12-gm-850-partially-modular-80-plus-82531-101100356.webp
Šifra: 101.100.356
EAN: 4711173878513
Napajanje Seasonic 850W G12 GM 850, Partially modular, 80 PLUS Gold, G12-GM-850
Brand: Seasonic
Jamstvo 60 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Gold
  • Napajanje (snaga): 850W
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 101.100.321
  • Napajanje (snaga): 850W
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 400 W/650 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization, 50/60 Hz +/- 1 Hz Unsynchronized Other output voltages 220 V Topology Support Signal t
Specification Maximum adjustable power (W) 520 W/850 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization Other output voltages 220 V Topology Support Signal type Stepwise approximation of a si
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
Specification Main input voltage 230 V Rated power, W 720 W Rated power in VA 1200 VA type of product or component Uninterruptible Power Supply (UPS) type of output connection 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 splash Cable length 1.52 m The number of fil
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...286 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I
Up-sell
Po narudžbi
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Tip ulaznog priključka Schuko CEE 7/7P Granice ulaznog napona 170...280 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 5 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza Nazivna snaga u W 600 W Nazivna snaga
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
  • Napajanje (snaga): 850W
  • Napajanje (snaga): 850W
  • Napajanje (snaga): 850W
  • Napajanje (snaga): 850W