Napajanje ASUS 1600W ASUS-PRO-WS-1600P, Full modular, 80 PLUS Platinum, ATX 3.1, 90YE00Z2-B0NA00 - Slika 1
Napajanje ASUS 1600W ASUS-PRO-WS-1600P, Full modular, 80 PLUS Platinum, ATX 3.1, 90YE00Z2-B0NA00 - Slika 2
napajanje-asus-1600w-asus-pro-ws-1600p-full-modular-80-plus--58708-101200497.webp
napajanje-asus-1600w-asus-pro-ws-1600p-full-modular-80-plus--27789-101200497.webp
Šifra: 101.200.497
EAN: 4711387973011
Napajanje ASUS 1600W ASUS-PRO-WS-1600P, Full modular, 80 PLUS Platinum, ATX 3.1, 90YE00Z2-B0NA00
Brand: ASUS
Jamstvo 120 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Platinum
  • Napajanje (snaga): 1600W
Novo
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 101.100.321
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Gold
  • Napajanje (snaga): 850W
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 400 W/650 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization, 50/60 Hz +/- 1 Hz Unsynchronized Other output voltages 220 V Topology Support Signal t
Specification Maximum adjustable power (W) 520 W/850 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization Other output voltages 220 V Topology Support Signal type Stepwise approximation of a si
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
Specification Main input voltage 230 V Rated power, W 720 W Rated power in VA 1200 VA type of product or component Uninterruptible Power Supply (UPS) type of output connection 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 splash Cable length 1.52 m The number of fil
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...286 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I
Up-sell
Dostupan
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Titanium
  • Napajanje (snaga): 1600W
  • Napajanje (snaga): 1600W
Specification Main Input Voltage 230 V AC Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 170...300 V podesivo, 180...287 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza Izlazni