Lian Li ventilator 140mm UNI FAN SL-INFINITY 140 ARGB, PWM, Black, UF-SLIN140-1B - Slika 1
Šifra: 100.600.459
EAN: 4718466013156
Lian Li ventilator 140mm UNI FAN SL-INFINITY 140 ARGB, PWM, Black, UF-SLIN140-1B
Brand: Lian Li
Jamstvo 24 mjeseca
Izdvojene karakteristike
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator RPM: 1600RPM
  • Ventilator PWM: Da
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Šifra: 100.600.144
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator RPM: 1800RPM
  • Ventilator PWM: Ne
Dostupan
  • Ventilator (veličina): Nema
  • Ventilator RPM: Nema
  • Ventilator PWM: Da
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Form factor: ATX
  • Kućište (Cooler visina): do 170mm
  • Kućište (grafička dužina): do 350mm
Up-sell
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator PWM: Ne
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator RPM: 800RPM
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator (veličina): 140mm