Intel Core Ultra 5 225F, BOX, 3.3GHz, 20MB, 65W, LGA1851, BX80768225F - Slika 1
Šifra: 092.200.014
EAN: 5032037282376
Intel Core Ultra 5 225F, BOX, 3.3GHz, 20MB, 65W, LGA1851, BX80768225F