Fractal ventilator 120mm Aspect 12 RGB PWM Black 500-2000rpm, FD-F-AS1-1205 - Slika 1
Šifra: 100.600.357
EAN: 7340172703327
Fractal ventilator 120mm Aspect 12 RGB PWM Black 500-2000rpm, FD-F-AS1-1205
Brand: Fractal Design
Jamstvo 24 mjeseca
Izdvojene karakteristike
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator RPM: 2000RPM
  • Ventilator PWM: Da
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi
Šifra: 100.600.144
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator RPM: 1800RPM
  • Ventilator PWM: Ne
Dostupan
  • Ventilator (veličina): Nema
  • Ventilator RPM: Nema
  • Ventilator PWM: Da
  • Ventilator (veličina): 140mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Ventilator (veličina): 120mm
  • Form factor: ATX
  • Kućište (Cooler visina): do 170mm
  • Kućište (grafička dužina): do 350mm
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ventilator (veličina): 140mm