BOOX zaštitno magnetic kučište za Note Air4 C 10.3”, OBMCA4C103 - Slika 1
BOOX zaštitno magnetic kučište za Note Air4 C 10.3”, OBMCA4C103 - Slika 2
boox-zastitno-magnetic-kuciste-za-note-air4-c-103-obmca4c103-25909-235300155.webp
boox-zastitno-magnetic-kuciste-za-note-air4-c-103-obmca4c103-10801-235300155.webp
Šifra: 235.300.155
EAN: 6949710309994
BOOX zaštitno magnetic kučište za Note Air4 C 10.3”, OBMCA4C103
Brand: ONYX
0 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Hardware Size and weight 274.1 x 196.6 x 5.1 mm (10.8 x 7.8 x 0.20 inches)? Approximately 525 g (1.16 lb) Display Canvas Color display (based on E Ink Gallery™ 3) 11.8” (4:3 aspect ratio) 2160 x 1620 resolution (229 pixels per inch) Palm rejection Ad
Opis Unaprijedite svoje iskustvo tableta i očuvajte svoj Boox Note Max i Tab X C 13.3” sigurnim i elegantnim uz našu pomno dizajniranu originalnu masku za kućište. Izrađena da pristaje vašem tabletu kao salivena, ova maska je više od običnog zaštitno
Novo
BOOX magnetsko zaštitno kučište za Go 10.3” (Gen II), smeđe, OBMCG103G2MB
Osobine: • Snažan magnetski poklopac • Odvojivi magnetski poklopac • Radi kao sklopivi stalak • Izrađen od visokokvalitetne umjetne kože • Podržava funkciju automatskog spavanja/buđenja Tehnički podaci • Dimenzije: 237 x 185 x 5 mm (9,3’’ x 7,3” x 0,