ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 1
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 2
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 3
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 4
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 5
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 6
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70 - Slika 7
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-83287-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-82985-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-40522-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-41681-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-41856-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-41971-051300102.webp
asus-tuf-gaming-vg34vql3a-34-uwqhd-va-180hz-2xhdmi-dp-usb-hu-83473-051300102.webp
Šifra: 051.300.102
EAN: 4711387184592
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A, 34", UWQHD, VA, 180Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, zvučnici, zakrivljeni 1500R, 90LM06F0-B02E70
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Po narudžbi
  • Panel vrsta: SVA
  • Ekran (refresh rate): 170 Hz
  • Ekran (refresh rate): 280 Hz
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 160 Hz
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz