ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371 - Slika 1
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371 - Slika 2
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371 - Slika 3
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371 - Slika 4
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371 - Slika 5
051300114_103634-2678.jpg
051300114_103635-2678.jpg
Šifra: 051.300.114
EAN: 4711387906835
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 27", QHD, Fast IPS, 210Hz, 2xHDMI, DP, zvučnici, 90LM0BN0-B01371
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 210 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Šifra: 051.500.064
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 210 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 31.5"
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 170 Hz
  • Ekran (refresh rate): 165 Hz
  • Ekran (rezolucija): 2K WQHD (2560x1600)
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Ekran (refresh rate): 120 Hz