ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 27", Dual-Frame, QHD/HD, Tandem OLED, 540Hz/720Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0CF2-B01971 - Slika 1
ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 27", Dual-Frame, QHD/HD, Tandem OLED, 540Hz/720Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0CF2-B01971 - Slika 2
ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 27", Dual-Frame, QHD/HD, Tandem OLED, 540Hz/720Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0CF2-B01971 - Slika 3
ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 27", Dual-Frame, QHD/HD, Tandem OLED, 540Hz/720Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0CF2-B01971 - Slika 4
asus-rog-swift-oled-pg27aqwp-w-27-dual-frame-qhdhd-tandem-ol-56487-051300108.webp
asus-rog-swift-oled-pg27aqwp-w-27-dual-frame-qhdhd-tandem-ol-45212-051300108.webp
asus-rog-swift-oled-pg27aqwp-w-27-dual-frame-qhdhd-tandem-ol-43652-051300108.webp
asus-rog-swift-oled-pg27aqwp-w-27-dual-frame-qhdhd-tandem-ol-44774-051300108.webp
Šifra: 051.300.108
EAN: 4711636169202
ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 27", Dual-Frame, QHD/HD, Tandem OLED, 540Hz/720Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, 90LM0CF2-B01971
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 540Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (veličina u inchima): 31.5"
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Novo
BenQ Mobiuz EX321UX, 31.5", UHD, IPS, 144Hz, 3xHDMI, DP, USB-Hub, USB-C, PD65W
Po narudžbi
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
  • Panel vrsta: U obradi
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz