ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 1
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 2
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 3
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 4
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 5
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 6
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 7
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 8
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 9
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370 - Slika 10
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--46463-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--51868-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--51967-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--51587-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--52757-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--62526-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--19084-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--84676-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--20168-051300067.webp
asus-rog-strix-xg27wcms-27-qhd-fast-va-280hz-oc-hdmi-dp-usb--20138-051300067.webp
Šifra: 051.300.067
EAN: 4711387530146
ASUS ROG Strix XG27WCMS 27", QHD, Fast VA, 280Hz (OC), HDMI, DP, USB-C, PD 15W, zakrivljeni 1500R, 90LM09Y1-B01370
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Izdvojene karakteristike
  • Ekran (veličina u inchima): 27"
  • Ekran (rezolucija): 2K QHD (2560x1440)
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 280 Hz
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 051.500.064
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 180 Hz
Dostupan
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Panel vrsta: OLED
  • Ekran (refresh rate): 360 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 49"
  • Ekran (rezolucija): 2K DOUBLEQHD DQHD (5120x1440)
  • Ekran (refresh rate): 144 Hz
Best Buy
DELL Alienware AW3225QF, 32", 4K, QD-OLED, 240Hz, 2xHDMI, DP, USB Hub, BC 1.2
  • Ekran (veličina u inchima): 32"
  • Ekran (rezolucija): 4K UHD (3840x2160)
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Up-sell
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Panel vrsta: IPS
  • Ekran (refresh rate): 160 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 34"
  • Ekran (rezolucija): 2K ULTRAWIDE UWQHD (3440x1440)
  • Panel vrsta: VA
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
  • Ekran (veličina u inchima): 26.5"
  • Ekran (refresh rate): 240 Hz
Po narudžbi
  • Ekran (refresh rate): 160 Hz
  • Ekran (refresh rate): 320 HZ
Best Buy
ASUS ROG Strix XG279CNS 27", FHD, Fast IPS, 380Hz, HDMI, DP, USB-C, PD 7.5W, 90LM0AW0-B01371
  • Ekran (rezolucija): FHD (1920x1080)
  • Ekran (refresh rate): 380Hz