Artikl umanjene vrijednosti Samsung LS32A60PUUUXEN 32", VA, HDMI 1.4/DisplayPort 1.2/USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2/DisplayPort-Out 1.2 - Slika 1
Artikl umanjene vrijednosti Samsung LS32A60PUUUXEN 32", VA, HDMI 1.4/DisplayPort 1.2/USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2/DisplayPort-Out 1.2 - Slika 2
artikl-umanjene-vrijednosti-samsung-ls32a60puuuxen-32-va-hdm-47944-303100024.webp
artikl-umanjene-vrijednosti-samsung-ls32a60puuuxen-32-va-hdm-47215-303100024.webp
Šifra: 303.100.024
EAN: 8806094771817 UV
Artikl umanjene vrijednosti Samsung LS32A60PUUUXEN 32", VA, HDMI 1.4/DisplayPort 1.2/USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2/DisplayPort-Out 1.2
Brand: Samsung
12 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Plaćanje jednokratno ili na rate
Pravo povrata: unutar 14 dana
Ovo bi vas moglo zanimati …
Po narudžbi
Šifra: 303.100.030
umanjena vrijednost - otvaran Panel type: IPS W-LED-backlit Anti-glare LCD 24" Resolution: 1920x1080@100Hz; Aspect Ratio: 16:9; Pixel Pitch: 0.2745 mm x 0.2745 mm; Response time: 8ms (Normal mode), 5ms (Fast mode), 4ms (Extreme mode); Color support:
Dostupan
umanjena vrijednost - umanjeno jamstvo ASUS VG27AH, IPS LED 27", 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, 80.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 ms, D-Sub,DVI-D,2xHDMI, Boja crna,podesivo po visini, tilt Display Panel Size : Wide Screen 27.0"(68.6cm) Panel Type : IPS True
Dostupan
umanjena vrijednost - otvaran Panel Type: VA W-LED backlit 32"; Aspect Ratio: 16:9; Resolution: 2560x1440@180Hz; Pixel Pitch: 0.2724 mm x 0.2724 mm; Pixel Per Inch (PPI): 93; Color Support: 1.07 billion colors; Color Gamut (typical): 95% DCI-P3 (CIE
umanjena vrijednost - otvaran iz ambalaže Display Panel Size (inch) : 26.5 Aspect Ratio : 16:9 Panel Type : QD-OLED Resolution : 2560x1440 Display Viewing Area (HxV) : 590.42(H) x 333.72(V) Display Surface : Anti-Reflection Pixel Pitch : 0.229mm Brig
umanjena vrijednost - otvaran iz ambalaže, korišten dva dana Display Panel Size (inch) : 27 Pixels Per Inch (PPI) : 163 Aspect Ratio : 16:9 Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm Display Surface : AGLR (Anti-Glare, Low-Reflection) Backligh
umanjena vrijednost - otvaran iz ambalaže Display Panel Size (inch) : 24.1 Aspect Ratio : 16:9 Color Space (DCI-P3) : 90% Color Space (sRGB) : 125% Panel Type : Super TN Resolution : 1920x1080 Display Viewing Area (HxV) : 535.68 x 298.08 mm Display S
Up-sell
Novo
Artikl umanjene vrijednosti DELL U2724DE, 27", QHD, IPS Black, 120Hz, HDMI, 2xDP, USB Hub, USB-C, PD 90W, RJ45
umanjena vrijednost - otvarana ambalaža, nije korišten General Specifications Panel Type: IPS Black LED-backlit LCD 27" Resolution: 2560x1440@120Hz; Aspect ratio: 16:9; Pixel pitch: 0.2331mm x 0.2331mm; Response time: 8ms (Normal), 5ms (Fast); Max Vi
umanjena vrijednost - otvarana ambalaža Panel Type: IPS Black Curved W-LED-backlit LCD 37,52"; Resolution: 3840x1600@60Hz; Aspect Ratio: 21:9; Pixel Pitch: 0.22908 mm; Response time: 5 ms (fast), 8 ms (normal); Color support: 1.07 billion colors; Col