Artikl umanjene vrijednosti ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS, 27", QHD, QD-OLED, 280Hz, HDMI, DP, USB-C, PD 15W, 90LM0B60-B01371 - Slika 1
Šifra: 303.100.039
EAN: 4711387871348 UV
Artikl umanjene vrijednosti ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS, 27", QHD, QD-OLED, 280Hz, HDMI, DP, USB-C, PD 15W, 90LM0B60-B01371
Brand: ASUS
Jamstvo 36 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Dostupan
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Plaćanje jednokratno ili na rate
Pravo povrata: unutar 14 dana
Ovo bi vas moglo zanimati …
Po narudžbi
Šifra: 303.100.030
umanjena vrijednost - otvaran Panel type: IPS W-LED-backlit Anti-glare LCD 24" Resolution: 1920x1080@100Hz; Aspect Ratio: 16:9; Pixel Pitch: 0.2745 mm x 0.2745 mm; Response time: 8ms (Normal mode), 5ms (Fast mode), 4ms (Extreme mode); Color support:
Dostupan
umanjena vrijednost - umanjeno jamstvo ASUS VG27AH, IPS LED 27", 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, 80.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 ms, D-Sub,DVI-D,2xHDMI, Boja crna,podesivo po visini, tilt Display Panel Size : Wide Screen 27.0"(68.6cm) Panel Type : IPS True
Dostupan
umanjena vrijednost - otvaran Panel Type: VA W-LED backlit 32"; Aspect Ratio: 16:9; Resolution: 2560x1440@180Hz; Pixel Pitch: 0.2724 mm x 0.2724 mm; Pixel Per Inch (PPI): 93; Color Support: 1.07 billion colors; Color Gamut (typical): 95% DCI-P3 (CIE
umanjena vrijednost - umanjeno jamstvo Screen size 31.5"/?80cm resolution 2560x1440, 16:9, 93ppi Brightness 300cd/?m2 Contrast 3.000:1 (static), not specified (dynamic) Response time 5ms (GtG), not specified (MPRT) viewing angle 178°/?178° panel VA s
umanjena vrijednost - otvaran iz ambalaže, korišten dva dana Display Panel Size (inch) : 27 Pixels Per Inch (PPI) : 163 Aspect Ratio : 16:9 Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm Display Surface : AGLR (Anti-Glare, Low-Reflection) Backligh
umanjena vrijednost - otvaran iz ambalaže Display Panel Size (inch) : 24.1 Aspect Ratio : 16:9 Color Space (DCI-P3) : 90% Color Space (sRGB) : 125% Panel Type : Super TN Resolution : 1920x1080 Display Viewing Area (HxV) : 535.68 x 298.08 mm Display S
Up-sell
umanjena vrijednost - otvarana ambalaža Panel Type: IPS Black Curved W-LED-backlit LCD 37,52"; Resolution: 3840x1600@60Hz; Aspect Ratio: 21:9; Pixel Pitch: 0.22908 mm; Response time: 5 ms (fast), 8 ms (normal); Color support: 1.07 billion colors; Col