APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR, 2.2kVA/1.32kW, 4xSchuko, 2xC13, RGB - Slika 1
APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR, 2.2kVA/1.32kW, 4xSchuko, 2xC13, RGB - Slika 2
APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR, 2.2kVA/1.32kW, 4xSchuko, 2xC13, RGB - Slika 3
apc-back-ups-pro-bgm2200b-gr-22kva132kw-4x-schuko-2x-c13-rgb-444-101300293.webp
apc-back-ups-pro-bgm2200b-gr-22kva132kw-4x-schuko-2x-c13-rgb-60868-101300293.webp
apc-back-ups-pro-bgm2200b-gr-22kva132kw-4x-schuko-2x-c13-rgb-50439-101300293.webp
Šifra: 101.300.293
EAN: 731304330109
APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR, 2.2kVA/1.32kW, 4xSchuko, 2xC13, RGB
Brand: APC
Jamstvo 36 mjeseci
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 101.100.321
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Gold
  • Napajanje (snaga): 850W
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 400 W/650 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization, 50/60 Hz +/- 1 Hz Unsynchronized Other output voltages 220 V Topology Support Signal t
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Specification Maximum adjustable power (W) 520 W/850 VA Efficiency at full load 80,0 % Output frequency (network synchronization) 47-63 Hz Network synchronization Other output voltages 220 V Topology Support Signal type Stepwise approximation of a si
Dostupan
  • Napajanje (snaga): 850W
Specification Main input voltage 230 V Rated power, W 720 W Rated power in VA 1200 VA type of product or component Uninterruptible Power Supply (UPS) type of output connection 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 splash Cable length 1.52 m The number of fil
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...286 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I
Up-sell
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Titanium
  • Napajanje (snaga): 1300W
Osnovno Zamjenski baterijski uložak za APC Smart-UPS sustave VRLA (sealed lead-acid) tehnologija RBC #133 zamjenski komplet Lead-acid UPS battery Tehničke karakteristike Napon: 24 V Tip baterije: lead-acid (VRLA) Sastavljen baterijski uložak (enclose
Specification Max. capacity used 100 % Main Input voltage 230 B Rated power [W] 720 W Rated power 1200 VA Product Type Uninterruptible power supply (UPS) Input Connection Type IEC 60320 C13 output connection type 6 IEC 60320 C13 2 IEC 60320 C13 splas
  • Napajanje (snaga): 1300W
Po narudžbi
  • Napajanje (certifikat): 80 PLUS Platinum
  • Napajanje (snaga): 1200W
Specification Main Input Voltage 230 V AC 1 faza Ulazni napon 220 V, 240 V Tip ulaznog priključka C14 Granice ulaznog napona 151...302 V podesivo, 160...280 V Mrežna frekvencija 50/60 Hz +/- 3 Hz automatsko umjeravanje Izlazni napon 230 V AC 1 faza I