Acer Aspire 16 AI A16-52M-500D, 16" WUXGA OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, 1TB NVMe, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, ADM PROMO - Slika 1
Acer Aspire 16 AI A16-52M-500D, 16" WUXGA OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, 1TB NVMe, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, ADM PROMO - Slika 2
Acer Aspire 16 AI A16-52M-500D, 16" WUXGA OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, 1TB NVMe, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, ADM PROMO - Slika 3
Acer Aspire 16 AI A16-52M-500D, 16" WUXGA OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, 1TB NVMe, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, ADM PROMO - Slika 4
acer-aspire-16-ai-a16-52m-500d-16-wuxga-oled-ultra-5-226v-16-38106-032100091.webp
acer-aspire-16-ai-a16-52m-500d-16-wuxga-oled-ultra-5-226v-16-33630-032100091.webp
acer-aspire-16-ai-a16-52m-500d-16-wuxga-oled-ultra-5-226v-16-18606-032100091.webp
acer-aspire-16-ai-a16-52m-500d-16-wuxga-oled-ultra-5-226v-16-36360-032100091.webp
Šifra: 032.100.091
Acer Aspire 16 AI A16-52M-500D, 16" WUXGA OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, 1TB NVMe, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, ADM PROMO
Brand: Acer
Jamstvo 24 mjeseca
Izdvojene karakteristike
  • Procesor: Core Ultra 5
  • Memorija (količina): 16GB
  • Ugrađeni SSD kapacitet: 1TB
  • Grafička kartica: Intel Arc
Cijena:Akcijska cijena:
Opcije plaćanja i okvirni izračun rate
Maksimalna količina za naručivanje ovog proizvoda je: 1 Kom
Vrijeme isporuke: Po narudžbi 2 - 5 radna dana
Stanje poslovnica Siget: Provjeri 01/245-1176
Cijena dostave: Besplatna dostava
Šifra: 032.600.748
  • Procesor: Ryzen 5
  • Memorija (količina): 16GB
  • Ugrađeni SSD kapacitet: 32GB
  • Grafička kartica: Radeon 610M
Po narudžbi 2 - 5 radna dana
  • Procesor: Ryzen 5
  • Ugrađeni SSD kapacitet: 1TB
Best Buy
Dell Pro 15 Essential Aluminium, 15.6", FHD, IPS, 120Hz, Intel Core i5-1334U, 16GB DDR5, 1TB NVMe SSD, Intel Iris Xe, Type-C, FP, Ubuntu, N1365
Dostupan
  • Procesor: Intel i5
  • Grafička kartica: Intel Iris XE
Best Buy
luda-cijena-q42024-v2_35.pngwindows-10_novi-v2_15.png
Dell Pro 15 Essential Aluminium, 15.6", FHD, IPS, 120Hz, Intel Core i5-1334U, 16GB DDR5, 1TB NVMe SSD, Intel Iris Xe, Type-C, FP, Windows 11 Pro, ADM PROMO