0
Komparacija
0
Favoriti
  • Prijavi se
  • Optički kablovi

    Ukupno proizvoda: 6

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 10m Fibre optic

    216.300.005
    Po narudžbi
    98,89 Kn
    89,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

    216.300.002
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    76,66 Kn
    68,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 3m Fibre optic , TRN-OM41-3L

    216.300.006
    Dostupan
    76,66 Kn
    68,99 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel LC-SC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

    216.300.007
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    54,44 Kn
    49,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 1m, PCDSM-15070

    216.300.008
    Po narudžbi 1-2 radna dana
    56,38 Kn
    47,78 Kn
    43,00 Kn Gotovinsko plaćanje

    Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 2m, PCDSM-15075

    216.300.009
    Po narudžbi
    60,27 Kn
    54,24 Kn Gotovinsko plaćanje
    VSC Pro+ Web Shop   Web Trgovina
    Mathema d.o.o.