Ostali switchevi

   

Zyxel ES-105A 5-port switch metalni

Model: ZyXEL ES-105A v3 Priključci: 5x 10/100 Mbps Ethernet 2x prioritetni QoS priključak Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i kontrola IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

90,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

ZyXEL ES-10 desktop switch, 8-port, metal case, ES-108AV3-EU0101F

Model ZyXEL ES-108A V3 Priključci 8x 10/100 Mbps Ethernet 3x prioritetni QoS priključak Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i kontrola IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

125,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.061
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet FSD-803

Planet FSD-803, 810/100Mbps RJ45 Port Desktop Unmanaged Switch, Switch Fabric 1.6Gbps, Throughput packet per second 1.19Mpps, Metal Case, Dimension 155 x 86 x 26 mm

135,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.034
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-803 8-Port G

Planet GSD-803, 8-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch External Power - Metal Case

225,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.008
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-805 8-Port G

Function switch Type standalone Network connection 8x RJ-45 back side Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE not available Backplane 16Gb/s, 11.9Mp/s, 9KB Jumboframes, 125KB packet buffer, 8K Mac-addresses Supported functions 802.3, 8

298,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.003
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet MTB-SR Multi-Mode SFP+ 10G Base-SR Fiber optical module. LC Connector

Planet MTB-SR, Multi-Mode SFP+ 10G Base-SR Fiber optical module. LC Connector. 850nm. Max Distance up to 300m over 50/125µm multi-mode fiber cable.

349,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.025
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP J4858C Compatible SFP Module StarTech/MicroOptics

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM zamjena za HPE J4858C

350,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.047
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP PROCURVE 1420-8G JH329A

HP 1420-8G, 8-Port, Layer 2 JH329A, 8x 1000Base-T • Special features: rackmount capable, IPv6, fanless

464,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.028
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-804P POE

Planet GSD-804P, 81000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop/Rackmount Switch with 4Ports supporting PoE IEEE 802.3af function. Ports 1-4 inject 48V DC power up to 15,4W per port to PoE 802.3af 48V Powered Devices. Max PoE Output Total 55W, Sw

530,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.027
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet GSW-2401 24port Gigabit

Planet GSW-2401, 241000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop/Rackmount Switch. Switch Fabric 48Gbps / non-blocking, Throughput packet per second 35.7Mpps, auto-MDI/MDI-X, Supports 9K Jumbo Packet Size, Dimensions 440 x 180 x 44 mm, 1U height,

710,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.007
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Zyxel GS1100-24E 24port gigab

Zyxel GS1100-24E, 10/100/1000Mbps unmanaged switch, 24x 10/100 Mbps Ethernet priključak, 1.53kg

798,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.006
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP 1820-8G, J9979A

HP 1820-8G smartmanaged, 8x10/100/1000 Mbps , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9979A

849,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.015
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch FNSW-1600P POE

Opis/specifikacija: Key Features RJ-45 INTERFACE - 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet ports - All ports support 48V DC power to PoE Powered Device POWER OVER ETHERNET - Complies with IEEE 802.3af Power over Ethernet Mid-Span PSE - Up to 16 I

1.127,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.009
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP Aruba SF4P, (mini GBIC), transceiver module GigE, J4859D

Product Description HPE Aruba - SFP mini-GBIC transceiver module - GigE Device Type SFP mini-GBIC transceiver module - LC single-mode Form Factor Plug-in module Cabling Type 1000Base-LX Data Transfer Rate 1 Gbps Data

1.150,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.046
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP ProCurve 1910-8G JG348A

HP 1910-8G JG348A web managed, 8x 10/100/1000 Mbps+ 1x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje

1.158,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.013
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Cisco DS-SFP-FC16G-SW=, 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

Cisco DS-SFP-FC16G-SW DS-SFP-FC16G-SW Cisco 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

1.285,07 Kn

Šifra artikla: 115.500.059
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP, UBQ-US-8-150W

Function switch Type standalone, wall mounting via mounting bracket Network connection 8x RJ-45, 2x SFP Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 1Gb/s PoE 8x RJ-45 PoE+ or 8x RJ-45 passive PoE 8x 34.2W or 8x 17W/24V, entire: 150W B

1.746,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.050
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

STARTECH SV431DPUA USB DisplayPort KVM switch

Ports: 4 • Monitor: DisplayPort 1.1 • Keyboard/Mouse: USB • Audio: loudspeaker, microphone • LAN: not available • Resolution: 2560x1600 • Special features: 2-port USB 2.0 Hub

2.098,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.040
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP ProCurve 1820-48G J9981A

Function: switch • Type: standalone, Rackmount via mounting bracket, wall mounting • Network connection: 48x RJ-45, 4x SFP • Speeds: 48x RJ-45 10/100/1000Base-T, 4x SFP 100M/1Gb/s • PoE: not available • Backplane: 104Gb/s, 77.3Mp/s, 9KB Jumbofr

2.498,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.033
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

DELL Networking X1026 Smart Web Managed Switch, 272757011

Function: switch • Type: standalone, Rackmount via mounting bracket • Network connection: 24x RJ-45, 2x SFP • Speeds: 24x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100M/1Gb/s • PoE: not available • Backplane: 52Gb/s, 38.7Mp/s, 9kB Jumboframes, 8Mb packet

2.925,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.045
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti UniFiSwitch 48 Rackmount Gigabit Managed switch, 48x RJ-45, 2x SFP, 2x SFP+, US-48

Ubiquiti Networks US-48, Unifi 52Port Layer 2 Managed Rackmount UnifiSwitch. 481000Mbps Gigabit RJ45 Ports + 2SFP slots + 2SFP+ slots. UnifiSwitch offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols. Non-blocking th

3.145,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.054
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti Networks UniFi 24-Port POE+ Managed Gigabit Switch 250W, UBQ-US-24-250W

Ubiquiti Networks US-24-250W, Unifi 26Port Layer 2 Managed PoE+ Rackmount UnifiSwitch. 241000Mbps Gigabit RJ45 Ports + 2SFP slots. Ports 1-24 inject either 24V Passive PoE or IEEE 802.3at/af 48V DC power. In Passive PoE mode it injects up to 17

3.245,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.048
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti EdgeSwitch Lite 48 Rackmount Gigabit Managed switch, 48x RJ-45, 2x SFP, 2x SFP+, ES-48-Lite

Function switch Type standalone, Rackmount via mounting bracket, wall mounting via mounting bracket Network connection 48x RJ-45, 2x SFP, 2x SFP+ Speeds 48x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 1Gb/s, 2x SFP+ 1G/10Gb/s PoE not available

3.249,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.055
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP Aruba / ProCurve 2530-24G Switch J9776A

Product Description HPE Aruba 2530-24G - switch - 24 ports - Managed - rack-mountable Device Type Switch - 24 ports - Managed Enclosure Type Rack-mountable 1U Subtype Gigabit Ethernet Ports 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit

3.494,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.051
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi