Ostali switchevi

   

Zyxel ES-105A 5-port switch metalni

Model: ZyXEL ES-105A v3 Priključci: 5x 10/100 Mbps Ethernet 2x prioritetni QoS priključak Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i kontrola IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

90,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti Networks POE-24V-12W-G, Gigabit PoE adapter

Ubiquiti Networks POE-24V-12W-G, Gigabit PoE adapter 24V/0,5A 12W, w/power cable EU, PoE power on pins 4/5+, 7/8- Mode B midspan

102,01 Kn

Šifra artikla: 115.500.057
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet FSD-803

Planet FSD-803, 810/100Mbps RJ45 Port Desktop Unmanaged Switch, Switch Fabric 1.6Gbps, Throughput packet per second 1.19Mpps, Metal Case, Dimension 155 x 86 x 26 mm

135,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.034
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

ZyXEL ES-10 desktop switch, 8-port, metal case, ES-108AV3-EU0101F

Model ZyXEL ES-108A V3 Priključci 8x 10/100 Mbps Ethernet 3x prioritetni QoS priključak Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i kontrola IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

144,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.061
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Zyxel GS-105B v3 5-port gigabit switch

Model ZyXEL GS-105B v3 Sučelje 5x RJ-45 10/100/1000 Mbps Ethernet priključci sa Auto MDI / MDIX podrškom 1x QoS priključak visokog prioriteta 2x QoS priključka srednjeg prioriteta Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX

179,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.068
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-803 8-Port G

Planet GSD-803, 8-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch External Power - Metal Case

225,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.008
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-805 8-Port G

Function switch Type standalone Network connection 8x RJ-45 back side Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE not available Backplane 16Gb/s, 11.9Mp/s, 9KB Jumboframes, 125KB packet buffer, 8K Mac-addresses Supported functions 802.3, 8

298,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.003
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet MTB-SR Multi-Mode SFP+ 10G Base-SR Fiber optical module. LC Connector

Planet MTB-SR, Multi-Mode SFP+ 10G Base-SR Fiber optical module. LC Connector. 850nm. Max Distance up to 300m over 50/125µm multi-mode fiber cable.

349,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.025
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP J4858C Compatible SFP Module StarTech/MicroOptics

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM zamjena za HPE J4858C

350,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.047
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP PROCURVE 1420-8G JH329A

HP 1420-8G, 8-Port, Layer 2 JH329A, 8x 1000Base-T • Special features: rackmount capable, IPv6, fanless

464,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.028
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch GSD-804P POE, PLT-GSD-804P

Planet GSD-804P, 81000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop/Rackmount Switch with 4Ports supporting PoE IEEE 802.3af function. Ports 1-4 inject 48V DC power up to 15,4W per port to PoE 802.3af 48V Powered Devices. Max PoE Output Total 55W, Sw

599,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.027
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Zyxel GS1100-24E, desktop Gigabit switch

Zyxel GS1100-24E, 10/100/1000Mbps unmanaged switch, 24x 10/100 Mbps Ethernet priključak, 1.53kg

694,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP 1820-8G, J9979A

HP 1820-8G smartmanaged, 8x10/100/1000 Mbps , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9979A

707,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.015
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet GSW-2401 24port Gigabit

Planet GSW-2401, 241000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop/Rackmount Switch. Switch Fabric 48Gbps / non-blocking, Throughput packet per second 35.7Mpps, auto-MDI/MDI-X, Supports 9K Jumbo Packet Size, Dimensions 440 x 180 x 44 mm, 1U height,

710,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.007
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

849,01 Kn

Šifra artikla: 115.500.074
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

DELL DRMK-77 for Dell only oneU KVM mounting braket for Dell 185FPM and DKMMLED185 LED KMM Console

Dell SIP for VGA, USB keyboard, mouse supports virtual media, CAC USB2.0

893,75 Kn

Šifra artikla: 115.500.065
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti Networks ES-10X, 8-port Gigabyt Switch, 2x 1Gbps SFP

Function switch Type standalone, Rackmount via optional pair mount Network connection 8x RJ-45, 2x SFP Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 1Gb/s PoE 1x RJ-45 passive PoE 1x 15W/24V, entire: 15W, 1x RJ-45 PoE PD, PoE passthrough

1.049,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.073
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet switch FNSW-1600P POE

Opis/specifikacija: Key Features RJ-45 INTERFACE - 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet ports - All ports support 48V DC power to PoE Powered Device POWER OVER ETHERNET - Complies with IEEE 802.3af Power over Ethernet Mid-Span PSE - Up to 16 I

1.127,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.009
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP Aruba SF4P, (mini GBIC), transceiver module GigE, J4859D

Product Description HPE Aruba - SFP mini-GBIC transceiver module - GigE Device Type SFP mini-GBIC transceiver module - LC single-mode Form Factor Plug-in module Cabling Type 1000Base-LX Data Transfer Rate 1 Gbps Data

1.150,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.046
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP OfficeConnect 1820 8G desktop Gigabit Smart switch, 8x RJ-45, PoE+, J9982A

Function switch Type standalone, Rackmount via mounting bracket, wall mounting via mounting bracket Network connection 8x RJ-45 Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE 4x RJ-45 PoE+, entire: 65W Backplane 16Gb/s, 11.9Mp/s, 9KB Jumbofra

1.214,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.062
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Cisco DS-SFP-FC16G-SW=, 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

Cisco DS-SFP-FC16G-SW DS-SFP-FC16G-SW Cisco 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

1.285,07 Kn

Šifra artikla: 115.500.059
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

HP ProCurve 1820-24G J9980A

Model HP 1820-24G Switch Sučelje 24x RJ-45 10/100/1000 portova sa automatskim prepoznavanjem 2x SFP 100/1000 Mbps porta Karakteristike Memorija i procesor: ARM Cortex-A9 400 MHz

1.470,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.023
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP, UBQ-US-8-150W

Function switch Type standalone, wall mounting via mounting bracket Network connection 8x RJ-45, 2x SFP Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 1Gb/s PoE 8x RJ-45 PoE+ or 8x RJ-45 passive PoE 8x 34.2W or 8x 17W/24V, entire: 150W B

1.746,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.050
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

STARTECH SV431DPUA USB DisplayPort KVM switch

Ports: 4 • Monitor: DisplayPort 1.1 • Keyboard/Mouse: USB • Audio: loudspeaker, microphone • LAN: not available • Resolution: 2560x1600 • Special features: 2-port USB 2.0 Hub

2.098,99 Kn

Šifra artikla: 115.500.040
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi