Pasivna mrežna oprema

   

Konektor RJ11

Transmedia TS-14-8RL - Western RJ45 konektor | Western 8/8-plug RJ45 | 8 kontakta | Za okrugli kabel

0,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.025
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Tecnosteel matica+vijak+PVC podloška za montažu opreme

Tecnosteel matica+vijak+PVC podloška za montažu opreme

2,70 Kn

Šifra artikla: 117.400.042
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Adapter Y Cat.5e, 1×RJ45(M) na 2×RJ45 F, UTP, Roline, 21.99.3045

Opis/specifikacija: - Provides flexibility in different structured wiring applications - Connection cable 17cm with RJ-45 plug; adapter with two RJ-45 jack - Wiring schemata on the adapter - Note: the adapters can be used only pairwise

38,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.044
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline VALUE UTP priključnica Cat.6, (2×RJ45) nadžbukna, bijela, 25.99.8394

Opis/specifikacija: - The VALUE Cat.6/Class E wall jacks fulfil the Cat.6/Class E Permanent Link Standard and are ideal for gigabit ethernet networks - Cable assembly takes place using LSAplus piercing terminals with colour coding on the top in a

38,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.036
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MikroTik Power Adapter 12V 1A, MIK-GM-1210

MikroTik Power Adapter 12V 1A for RouterBOARD, ALIX 05/10

46,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.032
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC, Multimode (50/125µ), Duplex, OM4, 1m Fibre optic,OM41-1L

Transmedia OM 41-1 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: aqua | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 1 m

46,98 Kn

Šifra artikla: 117.400.046
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM2 1m Fibre optic

NaviaTec LC-LC MM Duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 • Fiber Patch Cord OM2 50/125um LC-LC • Duplex Jumper 50/125 Multimode • Fiber: I-VH 2G 50/125 OM2 • Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm • Application: up to 1 Gbit/s / 500m • Standard: DIN EN 50173-

48,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.029
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Kanalica 50x100

Kanalica 50x100

50,84 Kn

Šifra artikla: 117.400.004
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

70,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.026
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/300mm, 90kg max, NaviaTec Fixed shelf depth, 485 x 300 beige,NVT-SH-4830G

NaviaTec SH-4830G, Fixed shelf Depth 300mm for 450 wall box. Fits in 19 SQ series wall cabinets, if depth of wall box is 450mm, Static load capacity: 90 Kg if cabinet is 550mm, then use NVT-SH-4830G, if 600mm deep, then use NVT-SH-4845G

72,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.048
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Asonic interni 3.1 to 3.0 USB konektor

Model N-IUC01 Portovi Interni 3.1 i 3.0 USB konektor Karakteristike USB 3.0 19-pin konektor i USB 3.1/3.2 tip C 20-pin Key-A adapter Ostalo Podržava sve USB 3.0/3.1 19-pin 20-pin za USB tip C port USB 3.0, USB 2.0 i USB 1.1 uređaji

75,01 Kn

Šifra artikla: 117.400.055
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

131,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.056
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Vijak matica za 19" orm 1/50, Digitus DN-19-SET

Digitus DN-19-SET, Vijak s maticom M6, 50 sets of M6 Steel Screws+ Caged nuts, Color black

144,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.003
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/350mm, Triton, dubina 350mm, 50kg maksimalna nosivost, RAB-UP-350-A4, crn

19 Triton polica, visine 1U, dubine 350mm, 50kg maksimalna nosivost. RAB-UP-350-A4, crne boje

147,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.012
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link desktop Gigabit PoE injector, 1x RJ-45, PoE, TL-POE150S

Function PoE injector 1x data, 1x data/?PoE Type standalone Network connection 1x RJ-45 Speeds 1x RJ-45 10/?100/?1000Base-T PoE 1x RJ-45 PoE 1x 15.4W, entire: 15.4W Backplane not available Supported functions 802.3, 802.3ab, 802.3a

162,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.041
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline strujna priključnica 19", 8×Schuko, IEC3200 C14(M) UPS priključak kabla, 2.0m, crna

Opis/specifikacija: - PDU for 19” Cabinet - Intergraded 8 sockets, built-in 2 meters long cable with IEC 320 C14 plug - With 10A fuse and power indicator - Power input: left end single input - Rated current: 10A - Rated voltage: 250V AC 50/60

177,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.035
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/300mm, 90kg max, NaviaTec Fixed shelf depth, 485 x 720 NVT-SH-4872B

NaviaTec SH-4872B, Fixed shelf 485mm x 720mm for Cabinet. Fits in 600 x1000mm deep cabinet

179,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.057
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/650mm, Triton, 80kg nosivost, RAB-UP-650-A4, crna

LAN polica 19 1U/650mm, 80kg max, crna, RAB-UP-650-A4.

198,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.052
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MikroTik S-RJ01, RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices.

203,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.034
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet Ethernet Injector POE 163

Planet POE-163, Wall-mountable single-port Gigabit 802.3at High Power PoE+ injector with internal power supply in compact housing. Mid span

248,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.027
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline Value teleskopske šine za Rack-Mount kućišta 550-650mm

Opis/specifikacija: - Compatible with 19 Server - Length: 66 cm - Extension: 550mm - 650mm - Mounting Height: 49mm - Max. Load: 30 kg - Colour: Silver - Material: 1.1mm Metal - Dimensions W×H×D: 13.5*×45×650 mm * Mounting Width: 10mm

299,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.028
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m

MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m, DDM, cisco comp.. Active optic cable is a fast and cheap solution for easily connecting two 1G or 10Gbps network switches/routers without the need for SFP/SFP+ modules or other acce

324,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.054
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper. Designed for use with Multi-Mode fiber Cable with SC type connector, Extends fiber distance up to 550m

349,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.018
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link MC210CS Fiber Converte

TP-Link MC210CS Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M single-mode SC, Full-duplex, do 15Km

398,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.011
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi