Optički kablovi

   

Patch kabel LC-SC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

Transmedia OM 44-2 - Fibre optic OM4 Patch cable | LC-SC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: aqua | Each cable packed in a polybag with test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 2 m

49,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.007
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

Transmedia OM 41-2 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: Heather violet | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 2 m

68,99 Kn

Šifra artikla: 216.300.002
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

68,99 Kn

Šifra artikla: 216.300.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 10m Fibre optic

Transmedia OM 41-10, 10m Fibre optic OM4 Patch cable LC-LC, Multimode 50/125µ Duplex. LC-Duplex plug - LC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag, with test protocol

89,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.005
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 5m Fibre optic

Transmedia OM 41-5 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: Heather violet | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 5 m

99,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.003
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi