Ormari i oprema

   

2,01 Kn

Šifra artikla: 117.400.025
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Tecnosteel matica+vijak+PVC podloška za montažu opreme

Tecnosteel matica+vijak+PVC podloška za montažu opreme

2,70 Kn

Šifra artikla: 117.400.042
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

INTELLINET Cat5/6 Tooless RJ 45 Modular Plug 790482

For Cat5/5e/6 installations Connector accepts 22-26 AWG solid and stranded UTP cables Compliance Meets TIA/EIA-568-B.2, ISO/IEC11801 and EN50173-1 specifications Complies with Cat5e patch cord testing performance requirements Supports T568 A B w

20,00 Kn

Šifra artikla: 117.100.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

INTELLINET 19" Blank Panel, 1U, Grey

Covers unused positions in the cabinet Antistatic powder coating 1.2 mm steel thickness Color: Gray RAL7035 Dimensions: 1U H x 483 mm W x 9 mm D Weight: 0,26 kg Physical Specifications Weight: 0.22 k

25,00 Kn

Šifra artikla: 117.100.005
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline VALUE UTP priključnica Cat.6, (2×RJ45) nadžbukna, bijela, 25.99.8394

Opis/specifikacija: - The VALUE Cat.6/Class E wall jacks fulfil the Cat.6/Class E Permanent Link Standard and are ideal for gigabit ethernet networks - Cable assembly takes place using LSAplus piercing terminals with colour coding on the top in a

38,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.036
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

NaviaTec CABMNGT-1U5B, 1U plastic cable management with 5 rings

NaviaTec CABMNGT-1U5B, 1U plastic cable management with 5 rings, width: 482mm, Height: 68mm, Material: SPCC cold rolled steel and plastic rings

43,88 Kn

Šifra artikla: 117.200.012
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MikroTik Power Adapter 12V 1A, MIK-GM-1210

MikroTik Power Adapter 12V 1A for RouterBOARD, ALIX 05/10

46,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.032
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC, Multimode (50/125µ), Duplex, OM4, 1m Fibre optic,OM41-1L

Transmedia OM 41-1 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: aqua | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 1 m

46,98 Kn

Šifra artikla: 117.400.046
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM2 1m Fibre optic

NaviaTec LC-LC MM Duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 • Fiber Patch Cord OM2 50/125um LC-LC • Duplex Jumper 50/125 Multimode • Fiber: I-VH 2G 50/125 OM2 • Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm • Application: up to 1 Gbit/s / 500m • Standard: DIN EN 50173-

48,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.029
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

50,84 Kn

Šifra artikla: 117.400.004
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

70,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.026
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

NaviaTec PNL1U-373B, 19" 1U Blank 24 open slot Patch Panel cat6

NaviaTec PNL1U-373B, 19 1U Blank 24 open slot Patch Panel for cat5e cat6 UTP keystone jacks. With wiring management. Front Panel: 1.5mm thick Metal SPCC with Zn plated

83,99 Kn

Šifra artikla: 117.200.011
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti UBQ-ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector

Ubiquiti Networks ETH-SP-G2, Ethernet Surge Protector, max. 10kA, engineered to protect any Power-over-Ethernet PoE or non-PoE device with connection speeds of up to 1 Gbps. Protects Outdoor Ethernet Devices, Compatible with 10/100/1000 Mbps Networ

104,99 Kn

Šifra artikla: 265.100.062
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Vijak matica za 19" orm 1/50, Digitus DN-19-SET

Digitus DN-19-SET, Vijak s maticom M6, 50 sets of M6 Steel Screws+ Caged nuts, Color black

144,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.003
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/350mm, Triton, dubina 350mm, 50kg maksimalna nosivost, RAB-UP-350-A4, crn

19 Triton polica, visine 1U, dubine 350mm, 50kg maksimalna nosivost. RAB-UP-350-A4, crne boje

147,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.012
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Naviatec produžna letvica za ormar 4xSchuko + 2x IEC C13

NaviaTec PDU002, 4x Schuko Outlets + 2 IEC-C320 C13 outlets, PDU with Master switch, children protectors, and Master surge protector. Compatible with 19 inch network cabinet.Max power 3500W, Input/frequency 220V/50Hz, Rating electronic current 16A, C

149,99 Kn

Šifra artikla: 117.200.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link desktop Gigabit PoE injector, 1x RJ-45, PoE, TL-POE150S

Function PoE injector 1x data, 1x data/?PoE Type standalone Network connection 1x RJ-45 Speeds 1x RJ-45 10/?100/?1000Base-T PoE 1x RJ-45 PoE 1x 15.4W, entire: 15.4W Backplane not available Supported functions 802.3, 802.3ab, 802.3a

162,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.041
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline strujna priključnica 19", 8×Schuko, IEC3200 C14(M) UPS priključak kabla, 2.0m, crna

Opis/specifikacija: - PDU for 19” Cabinet - Intergraded 8 sockets, built-in 2 meters long cable with IEC 320 C14 plug - With 10A fuse and power indicator - Power input: left end single input - Rated current: 10A - Rated voltage: 250V AC 50/60

177,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.035
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Polica 19" 1U/650mm, Triton, 80kg nosivost, RAB-UP-650-A4, crna

LAN polica 19 1U/650mm, 80kg max, crna, RAB-UP-650-A4.

198,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.052
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MikroTik S-RJ01, RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices.

203,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.034
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet Ethernet Injector POE 163

Planet POE-163, Wall-mountable single-port Gigabit 802.3at High Power PoE+ injector with internal power supply in compact housing. Mid span

222,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.027
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

NaviaTec CAT6-SPP275, 24 Port Patch Panel

NaviaTec CAT6-SPP275 - Cat6 Full Shielded 24 Port Patch Panel FTP | Black | Fit for wires AWG 22-26 | Housing ABS cold rolled steel

249,00 Kn

Šifra artikla: 117.200.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m

MaxLink ML-AOC10G+1, 10G SFP+ Direct Attach Active Optical Cable 1m, DDM, cisco comp.. Active optic cable is a fast and cheap solution for easily connecting two 1G or 10Gbps network switches/routers without the need for SFP/SFP+ modules or other acce

296,94 Kn

Šifra artikla: 117.400.054
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Roline Value teleskopske šine za Rack-Mount kućišta 550-650mm

Opis/specifikacija: - Compatible with 19 Server - Length: 66 cm - Extension: 550mm - 650mm - Mounting Height: 49mm - Max. Load: 30 kg - Colour: Silver - Material: 1.1mm Metal - Dimensions W×H×D: 13.5*×45×650 mm * Mounting Width: 10mm

299,00 Kn

Šifra artikla: 117.400.028
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi