Mrežni preklopnici (Switch)

   

D-Link GO-SW-5E/E 10/100 5 port

D-Link GO-SW-5E/E,5x 10/100Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje eksterno

55,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.035
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SF1005D, 10/100 Mbps, 5-port

Opis/specifikacija: Features - Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for half-duplex mode - Supports MAC address auto-learning and auto-aging - LED indicators for monitoring power, link, activity - Plastic cas

57,98 Kn

Šifra artikla: 115.200.013
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link GO-SW-8E/E 10/100 8 port

D-Link GO-SW-8E/E, 8xt 10/100Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje

67,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.034
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DES-1005D 5port Switch

Function: switch • Type: standalone • Network connection: 5x RJ-45 back side • Speeds: 5x RJ-45 10/100Base-T • PoE: not available • Backplane: 1Gb/s, 744Kp/s, 64KB packet buffer, 2K Mac-addresses • Supported functions: 802.3, 802.3u, 802.3x • Con

68,99 Kn

Šifra artikla: 115.300.001
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SF1008D 8port switch

TP-Link TL-SF1008D, 810/100Mbps RJ45 Ports Desktop Unmanaged Switch, Auto-Negotiation RJ45 ports, Supports Auto MDI / MDIX, Green Ethernet technology, Plastic case, desktop design, Dimension 134.5*79*22.5mm

71,99 Kn

Šifra artikla: 115.200.005
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DES-1008D 8port Switch

D-Link SWITCH 8-port DES-1008D 8x 10/100Mbit

84,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Zyxel ES-105A 5-port switch metalni

Model: ZyXEL ES-105A v3 Priključci: 5x 10/100 Mbps Ethernet 2x prioritetni QoS priključak Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i kontrola IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

90,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SG1005D

Switch TP-Link TL-SG1005D, 5-Port Gigabit RJ45 10/100/1000Mbps desktop switch, 10Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX

101,00 Kn

Šifra artikla: 115.200.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DES-105/E (metalno kućište)

DES-105/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama.5x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, prek

113,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.042
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DGS-1005D 5 port Switch

D-Link DGS-1005D, 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

126,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.014
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SM311LM, Gigabit SFP modul, Multi-mod, MiniGBIC, LC sučelje, do 550/275m udaljenost

Features - Supports full-duplex - Plug-and-Play - LED indicators show the operation state of the fiber module - Supports Pull-or-Plug with power on switches - Power: internal power from switches - Suitable Switches: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL34

130,00 Kn

Šifra artikla: 115.600.003
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

135,00 Kn

Šifra artikla: 115.600.004
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Planet FSD-803

Planet FSD-803, 810/100Mbps RJ45 Port Desktop Unmanaged Switch, Switch Fabric 1.6Gbps, Throughput packet per second 1.19Mpps, Metal Case, Dimension 155 x 86 x 26 mm

135,00 Kn

Šifra artikla: 115.500.034
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link GO-SW-5G/E 5 port gigabit

D-Link GO-SW-5G/E, 5xt 10/100/1000Mbps, 5xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2 GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju

140,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.036
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DGS-105/E, 5-Port gigabit switch, metalno kućište

Function switch Type standalone Network connection 5x RJ-45 Speeds 5x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE not available Backplane 10Gb/s, 7.44Mp/s, 9kB Jumboframes, 128KB packet buffer, 2K Mac-addresses Supported functions 802.1p, 802.3, 802.3

140,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.037
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DES-108/E (metalno kućište)

Function: switch • Type: standalone • Network connection: 8x RJ-45 back side • Speeds: 8x RJ-45 10/100Base-T • PoE: not available • Backplane: 1.6Gb/s, 1.19Mp/s, 1.5KB Jumboframes, 768KB packet buffer, 1K Mac-addresses • Supported functions: 802.

145,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.043
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SG105 5port gigabit

Function switch Type standalone Network connection 5x RJ-45 Speeds 5x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE not available Backplane 10Gb/s, 7.4Mp/s, 15KB Jumboframes, 1.0Mb packet buffer, 2k Mac-addresses Supported functions 802.1p, 802.3, 802.3

145,00 Kn

Šifra artikla: 115.200.021
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SG1008D 8port gigabit

Function switch Type standalone Network connection 8x RJ-45 back side Speeds 8x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE not available Backplane 16Gb/s, 11.90Mp/s, 15KB Jumboframes, 8k Mac-addresses Supported functions 802.1p, 802.3ab, 802.3p, 80

149,00 Kn

Šifra artikla: 115.200.011
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP Link MC220L - Gigabit SFP Media Converter

Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z | FX port supports hot-swappable | Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

149,99 Kn

Šifra artikla: 117.400.017
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link DGS-1008D 8port, Gigabi

D-Link SWITCH 8-port DGS-1008D 8x 10/100/1000 Mbit, Gigabit Switch

152,99 Kn

Šifra artikla: 115.300.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Ubiquiti UF-MM Gigabit LAN-transceiver, LC-Duplex MM 550m, SFP, 2-pack, UF-MM-1G

Fiber | Multi-Mode SFP Fiber Module 2-pack | 2LC connector type | 850nm TX wavelength | 850nm RX wavelength 1.25Gbps SFP data rate | Max Cable Distance supported 550m

159,99 Kn

Šifra artikla: 115.600.001
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

D-Link GO-SW-8G/E 8 port gigabit

D-Link GO-SW-8G/E, 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2

185,00 Kn

Šifra artikla: 115.300.029
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SG108 8port gigabit

Switch TP-Link gigabitni LAN TL-SG108 je pouzdan i učinkovit 8-portni mrežni switch primjeren za kućnu ili uredsku mrežu. Switch podupire gigabitne brzine, zahvaljujući inovativnoj energetskoj učinkovitoj tehnologiji uštedi do 40 % električne ener

188,00 Kn

Šifra artikla: 115.200.017
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

TP-Link TL-SF1016D 16port swit

TP-Link TL-SF1016D, 16-port Desktop preklopnik Switch, 16×10/100M RJ45 ports, Plastično kučište

196,00 Kn

Šifra artikla: 115.200.002
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi