Mrežni kablovi

   

Kabel serijski null modem 1.8

Kabel serijski, null modem, za spajanje dva računala , 1.8m

20,32 Kn

Šifra artikla: 216.400.001
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 7m CAT5 sivi Roline, 21.99.0507

Opis/specifikacija: Description - Prepared cable with unshielded RJ-45 plug on both ends without coding incl. kink protection - Connection cable for structured building cabling - Impedance: 100W - Contact settings 1:1 in accordance with EIA

23,99 Kn

Šifra artikla: 216.100.053
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 7m CAT6

Vrsta: UTP Dužina: 7m Brzina: CAT6

24,99 Kn

Šifra artikla: 216.100.045
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Kabel serijski null modem 3m

Kabel serijski, null modem, za spajanje dva računala , 3.0m

30,49 Kn

Šifra artikla: 216.400.002
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Crossover kabel 7m OEM

Transmedia TI 24-7 X, 7m CAT6 PIMF Crossover Patch Cable, Western 8/8-plug RJ45 to Western 8/8-plug RJ45, green coloured strain relief, PIMF Pair in metal foil, twisted pair, crossover connected, category 6

35,00 Kn

Šifra artikla: 216.200.005
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 10m CAT6

Patch kabel UTP sivi, 10m, Cat6, Roline

36,50 Kn

Šifra artikla: 216.100.017
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 15m CAT5 Roline, 21.99.0515

Opis/specifikacija: Description - Prepared cable with unshielded RJ-45 plug on both ends without coding incl. kink protection - Connection cable for structured building cabling - Impedance: 100W - Contact settings 1:1 in accordance with EIA

40,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.025
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 15m CAT5

Patch kabel UTP sivi, 15m

40,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.014
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 1m, PCDSM-15070

NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 1m

43,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.008
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 15m CAT6

Patch kabel UTP 15m CAT6

45,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.040
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 20m CAT5

Patch kabel UTP sivi, 20m

49,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.013
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-SC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

Transmedia OM 44-2 - Fibre optic OM4 Patch cable | LC-SC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: aqua | Each cable packed in a polybag with test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 2 m

49,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.007
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Kabel telefonski 15m, Roline, 11.04.1915

Opis/specifikacija: Description - 4-wire flat telephone cable with 6-pole 4-contact RJ12 Western plug - Colour: White - All pins connected 1: 1 technical Data - Area of application: Internal/External - Colour Cable: grey - Cable compo

49,99 Kn

Šifra artikla: 216.500.012
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 2m, PCDSM-15075

NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 2m

54,24 Kn

Šifra artikla: 216.300.009
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 30m CAT5

Patch kabel UTP sivi, 30m, Cat6

60,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.022
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

68,99 Kn

Šifra artikla: 216.300.006
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 2m Fibre optic

Transmedia OM 41-2 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: Heather violet | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 2 m

68,99 Kn

Šifra artikla: 216.300.002
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 20m CAT6

Patch kabel UTP 20m CAT6

70,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.041
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 10m Fibre optic

Transmedia OM 41-10, 10m Fibre optic OM4 Patch cable LC-LC, Multimode 50/125µ Duplex. LC-Duplex plug - LC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag, with test protocol

89,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.005
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 15m CAT6 Roline, 21.15.0945

Opis/specifikacija: - Product group: Twisted Pair Cable - Product type: UTP Patch Cables - Colour: Grey - Length: 15 m - Shield type: UTP - Transfer quality: Cat6 / Class E - Impedance: 100 Ohm - Quantity of wires: 8 - Conductor type: Wire

95,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.055
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 30m CAT6

Patch kabel UTP 30m CAT6

95,00 Kn

Šifra artikla: 216.100.042
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel LC-LC MM Duplex OM4 5m Fibre optic

Transmedia OM 41-5 - Fibre optic Patch cable | OM4 | LC-LC | Multimode 50/125µ | Duplex | With dust covers | Jacket: PU | LSZH | Colour: Heather violet | Each cable packed in a polybag | With test protocol | Up to 10 Gbit Ethernet | 5 m

99,00 Kn

Šifra artikla: 216.300.003
Stanje Webshop: Po narudžbi 1-2 radna dana
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

MaxLink ML-DACS+02, 10G SFP+ Direct Attach Cable

MaxLink ML-DACS+02, 10G SFP+ Direct Attach Cable, passive, DDM, cisco comp., 0,2m. Passive DAC is a fast and cheap solution for easily connecting two 1G or 10Gbps network switches/routers without the need for SFP/SFP+ modules or other accessories fo

101,25 Kn

Šifra artikla: 216.100.047
Stanje Webshop: Po narudžbi
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi

Patch kabel UTP 50m CAT5

Patch kabel UTP sivi, 50m

117,99 Kn

Šifra artikla: 216.100.023
Stanje Webshop: Dostupan
Stanje poslovnica: Provjeri 012451176
Kupi